Robert Gawliński zmiażdżył artystów, którzy wystąpili na Wiktorach. O Edycie Górniak? Ajć, zaboli

Robert Gawliński w ostrych słowach skrytykował gwiazdy, które wystąpiły na gali Wiktorów. Piosenkarz nie zostawił suchej nitki na Edycie Górniak, która jego zdaniem nie może się równać z Marylą Rodowicz.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

31 marca odbyła się gala Wiktorów. W tym roku poprzedziła ją masa kontrowersji. Imprezę zorganizowała Telewizja Publiczna, która w jawny sposób jest zaangażowana politycznie. Wiele znanych osób namawiało do bojkotu ceremonii. Przypomnijmy, Monika Olejnik chciała oddać Stingowi własną statuetkę, byle tylko ten nie pojawiał się na gali. Niemniej, na Wiktorach wystąpiło wiele gwiazd. Robert Gawliński nie zostawił na nich suchej nitki.

Zobacz wideo Edyta Górniak za kulisami koncertu

Karolina BielawskaWiktory. Bielawska bryluje na ściance. Kreacja ładna, ale spójrzcie na koronę. Gigantyczna

Robert Gawliński skrytykował Edytę Górniak 

Lider zespołu Wilki był gościem programu "Plejada Live". W rozmowie poruszony został temat tegorocznych Wiktorów. Piosenkarz wprost powiedział, że nie szanuje wykonawców, którzy wzięli udział w imprezie zorganizowanej przez TVP.

Wiktory są w TVP i to jest odpowiedź, czemu Sting nie przyjechał i wielu artystów to bojkotuje. Nie występuję w TVP. Niezbyt też szanuję wykonawców, którzy tam występują.

Artysta dodał, że ma w sobie więcej zrozumienia dla zespołów discopolowych.

Tutaj jedynie jestem w stanie zrozumieć ludzi z disco polo, bo ci przez wiele lat, wydaje mi się, byli trochę za mocno szykanowani przez wszystkie media. Oni też powinni mieć swoje miejsce.

Dziennikarz prosił o skomentowanie wyjątkowo częstych występów w TVP Edyty Górniak.

Co mnie obchodzi Edyta Górniak? Ile miała przebojów? Czy ona może w jakiś sposób konkurować, chociażby z Marylą Rodowicz, która też nie komponuje, tak samo jak Górniak? Czy może konkurować z Beatą Kozidrak? W żadnym przypadku.

Robert Gawliński powiedział, że zdaje sobie sprawę, że niektórzy artyści występują w Telewizji Publicznej, bo po prostu zgadzają się z jej linią polityczną.

Są zespoły czy artyści, którzy zawsze trochę kolaborowali przez miejsce urodzenia, albo przez sposób myślenia z tego rodzaju wizją Polski. Mam tu na myśli Justynę Steczkowską czy braci Golec.

Robert Gawliński dodał, że osoby publiczne powinny mieć silny kręgosłup moralny, by mówić ludziom, co jest dobre, a co nie. 

Iwona LewandowskaWiktory. Mama "Lewego" odbiera jego nagrodę. Mówi o dzieciach z Ukrainy, których uczy

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: