Patricia Kazadi pokazała siostrę. 21-latka jest do niej niesamowicie podobna. Piękna!

Patricia Kazadi najnowszy wpis na Instagramie poświęciła młodszej siostrze. Wszystko dlatego, że dziewczyna obchodziła 21. urodziny. Na pierwszy rzut oka widać podobieństwo. Victoria to prawdziwa piękność.

Więcej o rodzinie gwiazd i celebrytów przeczytacie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Trzy lata temu Patricia Kazadi wzięła z siostrą udział w "Dance Dance Dance", w którym razem tańczyły przed kamerami. Jako że bardzo długo nie widzieliśmy Victorii w mediach społecznościowych prezenterki, sporym zaskoczeniem był fakt, że 21-latka wyrosła na piękną kobietę. Patrząc na nagrania Kazadi, można zauważyć, że ma też podobne do siostry poczucie humoru. 

Zobacz wideo PATRICIA KAZADI, jakiej nie znacie - Koło Plotka

Patricia Kazadi zwraca się do siostry. Poruszające życzenia urodzinowe

Patricia Kazadi wrzuciła w poście kilka zdjęć i nagrań z 21-latką. Zachwycała się intelektem i urodą Victorii oraz zachęcała, by spełniała marzenia i zawsze w siebie wierzyła.

Piękna na zewnątrz i w środku. Czysta dusza, głowa i ogromny talent. To wielka duma i radość być twoją siostrą - pisze Kazadi.
 

Kazadi pokazała śmieszne filmiki w stylu tiktoków. Obie siostry naśladują kultowe scenki, wygłupiają się i tańczą. 

I tak, jak na filmikach: wspólnie dojrzewać, wygłupiać się, rozwijać, tworzyć magiczne wspomnienia. A czasami - zawracać ci d*pę.

Na jednym z nagrań widać starszą panią, której w dniu 102. urodzin wypadła proteza zębowa. 

Twoje zdrówko, Osłonko.  Żyj nam, przynajmniej jak ta babcia, 102 lata. Abyś dalej tak pięknie się rozwijała, spełniała marzenia, nigdy nie wątpiła w to, że jesteś wyjątkowa i możesz osiągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz. Kocham bezgranicznie - zakończyła aktorka.

Więcej zdjęć sióstr Kazadi znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Przeczytaj więcej: Patrycja Kazadi przez długie lata była uzależniona od nietypowej rzeczy. "Przekroczyłam tę niebezpieczną granicę"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.