Prace na planie "Klanu" wstrzymane! Agnieszka Kaczorowska zdradziła powód. Winny sąsiad

Agnieszka Kaczorowska dodała InstaStories, na których poinformowała fanów, że przerwano nagrania "Klanu". Okazuje się, że powód był dość zwyczajny. Mimo to znacząco wpłynął na dalsze plany producentów.

Więcej informacji na temat serialów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła niepokojące relacje na Instagram. Okazuje się, że aktorka i jej koledzy musieli przerwać nagrywanie na planie "Klanu". Powodem całego zamieszania był pan, który wykonywaniem prac ogrodowych zakłócił spokój ekipy na planie serialu. Wszystko uchwyciła odtwórczyni roli Bożenki i poinformowała o całej sytuacji w mediach społecznościowych obserwatorów.

Zobacz wideo Poprosiliśmy Kaczorowską o komentarz ws. członkostwa w UE. Całe szczęście w pobliżu był mąż tancerki

Kelly Lang John McCook35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zabawną sytuacją na InstaStories

Aktorka od 23 lat wciela się w postać Bożenki w słynnym serialu TVP. Gwiazda od zawsze łączyła dwie pasje: aktorstwo i taniec. Niektórzy mogą nie wiedzieć, że Agnieszka Kaczorowska zdobyła tytuł młodzieżowych mistrzów Polski w 2009 roku w stylu latynoamerykańskim i może się także pochwalić międzynarodową klasą taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Mimo różnych sukcesów na swoim koncie gwiazda wciąż pracuje nad nowymi projektami zawodowymi, których efektami chętnie dzieli się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 405 tys. użytkowników. To właśnie tam opublikowała relacje i opowiedziała o problemie, jaki pojawił się na planie produkcji "Klanu". Jak możemy wyczytać, nagranie zdjęć zostało wstrzymane przez... sąsiada, który ścinał drzewo w ogródku tuż obok mieszkania, gdzie były kręcone serialowe sceny. Tancerka krótko wytłumaczyła:

Nie możemy nagrywać, bo pan właśnie ścina drzewo.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram / Agnieszka Kaczorowska

Później, po jej dalszych InstaStories, można wywnioskować, że gwiazda musiała zmienić plany, ponieważ produkcję prawdopodobnie wstrzymano z powodu hałasu i braku odpowiednich warunków do nagrywania zdjęć. 

Więcej o: