Amerykańska modelka straciła nogi przez koronawirusa. Pokazała zdjęcia po wyjściu ze szpitala

Początkująca amerykańska modelka, Carolyn Claire Bridges, zachorowała na Covid-19. Powikłania związane z chorobą doprowadziły do amputacji nóg. Swoją dramatyczną historię zrelacjonowała na Instagramie.

Więcej newsów ze świata znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Nastoletnia Carolyn Claire Bridges nawiązała współpracę z amerykańską agencją modelek KLA Management. Na social mediach udostępniała zdjęcia, na których tryskała szczęściem. Radość pięknej Carolyn przerwała choroba. Covid-19 spustoszył jej organizm. Modelka zachorowała w styczniu 2022 roku. Po gruntownych badaniach okazało się, że Carolyn cierpi też na szereg innych dolegliwości. 

Zobacz wideo Hanna Lis odpowiada na zarzuty o promocje szczepień za pieniądze

Carolyn Claire Bridges straciła obie nogi, ale nie straciła woli walki o życie

U Carolyn zdiagnozowano niewydolność nerek, zapalenie mięśnia sercowego i niedostateczne dotlenienie organizmu. Doprowadziło to także do sinicy, kwasicy, rabdomiolizy i zapalenia płuc. Zaledwie po miesiącu ciężkiej walki o życie dziewczyna straciła obie nogi poniżej kolan. Niestety, uszkodzenia były tak duże i nieodwracalne, że lekarze byli bezradni. 

 

Pomimo ogromnego cierpienia i wielkiej tragedii, która spotkała młodą dziewczynę, nie straciła ona jednak chęci do życia. Lekarze określili ją jako prawdziwą wojowniczkę i niesamowitą kobietę. Ojciec Carolyn napisał na Instagramie, że jego córka po dwóch miesiącach prawdziwej walki była wreszcie w stanie usiąść. 

Królowa Elżbieta IISą nowe informacje na temat stanu zdrowia królowej Elżbiety II. Covid nie odpuszcza

Może się wydawać, że to nie jest dużo, ale dla tej Wojowniczki to prawdziwe zwycięstwo.
 

Dziewczyna wróciła do domu ze szpitala w dniu swoich 21. urodzin. Teraz będzie wymagała długiej pracy z fizjoterapeutą. Musi przygotować się na noszenie protez nóg. Ojciec Carolyn wierzy, że córka będzie mogła znów się wspinać i podziwia ją. 

Jestem z ciebie taki dumny i zainspirowany tobą. W ciągu dwóch miesięcy pokonałaś więcej przeciwności, niż ktokolwiek z nas mógłby sobie wyobrazić w życiu.

Katarzyna Kolenda-ZaleskaKolenda-Zaleska miała relacjonować pobyt Bidena. Nie udało się. "To jakiś żart"

Więcej o: