Amerykańska modelka straciła nogi przez koronawirusa. Pokazała zdjęcia po wyjściu ze szpitala

Początkująca amerykańska modelka, Carolyn Claire Bridges, zachorowała na Covid-19. Powikłania związane z chorobą doprowadziły do amputacji nóg. Swoją dramatyczną historię zrelacjonowała na Instagramie.

Więcej newsów ze świata znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Nastoletnia Carolyn Claire Bridges nawiązała współpracę z amerykańską agencją modelek KLA Management. Na social mediach udostępniała zdjęcia, na których tryskała szczęściem. Radość pięknej Carolyn przerwała choroba. Covid-19 spustoszył jej organizm. Modelka zachorowała w styczniu 2022 roku. Po gruntownych badaniach okazało się, że Carolyn cierpi też na szereg innych dolegliwości. 

Zobacz wideo Hanna Lis odpowiada na zarzuty o promocje szczepień za pieniądze

Carolyn Claire Bridges straciła obie nogi, ale nie straciła woli walki o życie

U Carolyn zdiagnozowano niewydolność nerek, zapalenie mięśnia sercowego i niedostateczne dotlenienie organizmu. Doprowadziło to także do sinicy, kwasicy, rabdomiolizy i zapalenia płuc. Zaledwie po miesiącu ciężkiej walki o życie dziewczyna straciła obie nogi poniżej kolan. Niestety, uszkodzenia były tak duże i nieodwracalne, że lekarze byli bezradni. 

 

Pomimo ogromnego cierpienia i wielkiej tragedii, która spotkała młodą dziewczynę, nie straciła ona jednak chęci do życia. Lekarze określili ją jako prawdziwą wojowniczkę i niesamowitą kobietę. Ojciec Carolyn napisał na Instagramie, że jego córka po dwóch miesiącach prawdziwej walki była wreszcie w stanie usiąść. 

Może się wydawać, że to nie jest dużo, ale dla tej Wojowniczki to prawdziwe zwycięstwo.
 

Dziewczyna wróciła do domu ze szpitala w dniu swoich 21. urodzin. Teraz będzie wymagała długiej pracy z fizjoterapeutą. Musi przygotować się na noszenie protez nóg. Ojciec Carolyn wierzy, że córka będzie mogła znów się wspinać i podziwia ją. 

Jestem z ciebie taki dumny i zainspirowany tobą. W ciągu dwóch miesięcy pokonałaś więcej przeciwności, niż ktokolwiek z nas mógłby sobie wyobrazić w życiu.
Więcej o:
Copyright © Agora SA