Księżna Kate bryluje w szmaragdowym płaszczu za 18 tysięcy na paradzie z okazji dnia Św. Patryka

Księżna Kate pojawiła się na oficjalnej paradzie z okazji obchodów dnia św. Patryka. Ulubienica Brytyjczyków po raz kolejny zachwyciła stylizacją. Tym razem postawiła na szmaragdowy płaszcz.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kate Middleton jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Od lat podziwiają ją za klasę i grację z jaką wykonuje swoje książęce obowiązki. Wielu widzi w niej swoją wymarzoną królową. Żona księcia Williama jest często chwalona także za stylizacje jakie wybiera na specjalne okazje. Tym razem księżna Cambridge pojawiła się na paradzie z okazji obchodów dnia Św. Patryka. Tradycyjnie postawiła na zielony look na tą okazję, w królewskim, szmaragdowym odcieniu. 

Zobacz wideo Księżna Kate spotkała się z małą dziewczynką. Olśniła swoją różową kreacją

Stylizacja księżnej Kate okazała się strzałem w dziesiątkę!

Księżna Kate po raz kolejny wręcz zachwyciła swoją stylizacją. Szmaragdowy płaszcz pięknie współgrał z karnacją Jej Książęcej Mości, a kobiecy fason doskonale podkreślał talię. Ponadczasowe szpilki w kolorze butelkowozielonym świetnie komponowały się z eleganckim kapeluszem. Złota, niewielka broszka natomiast podkreślała elegancki charakter całej stylizacji. Nic więc dziwnego, że Kate po raz kolejny zebrała całą masę zachwytów i komplementów. Warto dodać, że płaszcz, w którym pojawiła się księżna pochodzi z kolekcji marki Laura Green London. Model płaszcza jest wciąż dostępny sprzedaży, a jego cena to 3,2 tysiące funtów, co w przeliczeniu daje nam kwotę blisko 18 tysięcy złotych. 

Księżna KateKsiężna Kate Fot. Tim Rooke/Shutterstock/ East News

Dzień Świętego Patryka to jedno z najważniejszych świąt na Wyspach. Obchodzi się je, żeby uczcić patrona Irlandii. Od 121 lat z tej okazji organizowana jest parada z udziałem przedstawicieli rodziny królewskiej. Jednym z elementów tradycji tego święta jest wręczanie bukiecików z koniczyny oficerom i gwardzistom Gwardii Irlandzkiej. Ten zaszczyt obecnie przypada księżnej Cambridge. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.