Izabela Janachowska pomaga bez medialnego rozgłosu. "Przeznaczyliśmy ok. 250 tys. złotych". Fani nie wytrzymali

Tancerka i najsłynniejsza polska ekspertka ślubna podpadła właśnie swoim fanom. Kością niezgody okazały się zdjęcia z wakacji, które Izabela Janachowska opublikowała na swoim Instagramie. Wyjazd w tropiki podczas trwającej wojny w Ukrainie podzielił jej obserwatorów. Gwiazda zdecydowała się na stanowczą odpowiedź.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Izabela Janachowska rozpoczynała karierę w show-biznesie jako tancerka. Wielokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim rozpoznawalność zdobyła jako trenerka w "Tańcu z gwiazdami". Na tym się jednak nie zatrzymała, w 12. edycji wspomnianego programu, emitowanego już przez stację Polsat, spróbowała swoich sił jako prezenterka. Oprócz tego uchodzi za ekspertkę ślubną i prężnie działa w tej branży.

Kamila Kajak, Magdalena SoszynskaTe tancerki podbijały parkiet "Tańca z Gwiazdami". Co dziś u nich słychać?

Prywatnie jest żoną milionera Krzysztofa Jabłońskiego, z którym doczekała się syna Chrisa. To właśnie z nimi wybrała się na rajskie wakacje w tropiki, skąd zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zdjęcia wywołały jednak mieszane reakcje wśród fanów, którzy zarzucili jej pławienie się w luksusie, podczas gdy w Ukrainie trwa wojna.

Zobacz wideo Izabela Janachowska i kłopoty w małżeństwie? „Kiedyś krzyczałam"

Izabela Janachowska odpowiada na zarzuty niezadowolonych internautów 

Pozornie niewinne ujęcia z pięknej tropikalnej wyspy, gdzie Izabela Janachowska spędza czas z mężem i synem, spotkały się z krytyką ze strony niektórych fanów. Zarzucili tancerce brak empatii i oderwanie od rzeczywistości, gdyż zamiast pomagać i angażować się w trwający w Ukrainie konflikt zbrojny, wyjechała na luksusowe wakacje i chwali się nimi w sieci. Na odpowiedź zdecydowała się za pośrednictwem magazynu "Party":

Chcieliśmy wraz z mężem pomagać bez medialnego rozgłosu. Cisza często oceniana jest jednak jako obojętność albo nicnierobienie. Zdradzę więc, że na pomoc Ukrainie postanowiliśmy przeznaczyć prywatnie około 250 tysięcy złotych.

Izabela Janachowska i Krzysztof JabłońskiIzabela Janachowska może spać spokojnie. Mąż zabezpieczył ją finansowo

Zapewniła także, że jest zaangażowana w pomoc, w związku z czym zatrudniła dwie krawcowe ukraińskiego pochodzenia. Jak twierdzi, wyjazd jest dla niej podstawą zachowania dobrej kondycji psychicznej i fizycznej:

Musimy dbać o kondycję naszej rodziny i firmy, bo pomoc potrzebna będzie długofalowo. Będziemy ją kontynuować tak, jak to planowaliśmy. Nie widzimy potrzeby, by się tym chwalić.
 

Przekonuje was jej argumentacja?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: