Blanka Lipińska wyleciała na wakacje z nowym partnerem? Przeczytajcie, co napisała. Nie zabrakło aluzji do Barona

Blanka Lipińska przebywa obecnie w Tajlandii, ma jednak stały kontakt z fanami. Ostatnio zorganizowała na Instagramie sesję Q&A. Fani dopytywali się o życie uczuciowe celebrytki. Autorka "365 dni" odpowiedziała dość enigmatycznie.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Blanka Lipińska oddała się w ręce Magdy Pieczonki

Blanka Lipińska zawojowała polski show-biznes kilka lat temu i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością. Celebrytka zgromadziła na Instagramie prawie 800 tys. fanów. Ostatnio autorka "365 dni" nie spędza zbyt wiele czasu w Polsce. Zdecydowanie preferuje cieplejsze miejsca. W tym roku odwiedziła już Meksyk, z kolei teraz udała się do Tajlandii, gdzie odpoczywa w prawdziwie luksusowych warunkach. Noc w hotelu, w którym się zatrzymała, kosztuje minimum dwa tysiące złotych.

Jak zmieniła się twarz Donatelli Versace?Czarowała, ale chciała bardziej. Stała się ofiarą. Tak zmieniała się twarz Donatelli

Fani zapytali Blankę Lipińską, czy się z kimś spotyka. "Uczę się na błędach"

Nawet podczas luksusowych wakacji Blanka Lipińska nie zaniedbuje fanów. Celebrytka regularnie publikuje zdjęcia i relacje z egzotycznych przygód. Ostatnio postanowiła natomiast zorganizować na Instagramie sesję Q&A. Dociekliwi fani wypytywali o życie uczuciowe autorki "365 dni".

Z kim jesteś na wakacjach? - brzmiało jedno z pytań.
Ze świętym spokojem, z dala od wścibskich ludzi - odpowiedziała żartobliwie Lipińska.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/ blanka_lipinska

Jennifer Lopez pokazała się totalnie bez makijażu. Fani zaskoczeni: 'Wyglądasz inaczej' (zdjęcie ilustracyjne)Jennifer Lopez bez grama makijażu. Tak naprawdę wygląda jej twarz

Ciekawscy internauci nie dawali jednak za wygraną. Koniecznie chcieli dowiedzieć się, czy w życiu celebrytki pojawił się nowy mężczyzna.

Czy spotykasz się aktualnie z jakimś mężczyzną?
Nawet jeśli, to nigdy w życiu nie zobaczycie go tu. Ja uczę się na błędach - rozwiała nadzieje internautów.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/ blanka_lipinska

Nie da się oprzeć wrażeniu, że była to aluzja do jej niezwykle medialnego związku z Baronem. Para rozstała się po ośmiu wspólnie spędzonych miesiącach.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: