Klaudiusz Ševković był gwiazdą pierwszego "Big Brothera". Czym zajmuje się obecnie? Możecie się zdziwić

Big Brother, który na antenie TVN pojawił się 21 lat temu, był prawdziwym przełomem w polskiej telewizji. Jedną z najjaśniejszych gwiazd formatu był Klaudiusz Ševković. Jak potoczyły się losy słynnego uczestnika show?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Kultowy dzisiaj "Big Brother" otworzył zupełnie nowy rozdział w rodzimej telewizji rozrywkowej. Program wykreował słynącą z głośnego śmiechu Manuelę, czy niezapomnianego Gulczasa. Ogromną sympatię widzów zyskał wówczas charyzmatyczny Klaudiusz Ševković, który przez wiele lat cieszył się popularnością zdobytą w show. Życie uczestnika to doskonały materiał na niezwykle barwną opowieść. Choć nie udało mu się zdobyć głównej nagrody w wysokości pół miliona złotych, został wręcz zasypany ofertami współpracy, w wyniku czego postanowił wyprowadzić się z Monachium i zamieszkać na stałe w Polsce.

Zobacz wideo Oleh o udziale w Fame MMA: "Sztuki walki nie są dla mnie"

Klaudiusz Ševković z "Big Brothera". Jak potoczyły się jego losy?

Sława i sympatia widzów, jaką Klaudiusz Ševković zdobył w pierwszym polskim reality show, otworzyła mu mnóstwo możliwości, z których świetnie skorzystał. Ze względu na umiejętności showmańskie niemal od razu zaproponowano mu własny program kulinarny "Wielka niespodzianka Klaudiusza" na antenie TVN, format "Klaudiusz & Cooking" w telewizji Silesia oraz posadę prezentera w "Telezakupach Mango". Próbował również swoich sił w muzyce, wydając płytę "Optymista", a także napisał dwie książki: "Sękocin od kuchni" (2001) i "Smak sukcesu" (2006).

Pomimo statusu telewizyjnego ulubieńca, ambitny Klaudiusz zdecydował się zmienić tor kariery i zaangażował w sport. Pełnił funkcję prezesa klubu piłkarek ręcznych Ruchu Chorzów oraz późniejszej Superligi (gdzie aktywnie działa do chwili obecnej), dyrektora młodzieżowej reprezentacji Polski i menedżera reprezentacji Polski w piłce ręcznej kobiet. Sportowe zacięcie realizuje także, grając w golfa i wydając magazyn "Silesia Business & Life".

Jakby tego było mało, Klaudiusz Ševković udowadnia, że jest prawdziwym człowiekiem-orkiestrą, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Od 15 lat pełni bowiem urząd radnego Chorzowa, reprezentując Koalicję Obywatelską w radzie miasta. Pomimo niezwykle intensywnego i pełnego wyzwań życia, utrzymuje jednak, że najważniejszą rolą jest dla niego bycie ojcem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.