Joanna Opozda urodziła w szczególnym dniu. "To anielska data". Fani zastanawiają się, co to oznacza

Joanna Opozda urodziła we wtorek chłopca, Vincenta. Aktorka pochwaliła się pięknym zdjęciem, na którym trzyma syna w ramionach. Internauci zwrócili uwagę na niesamowitą datę jego urodzin. Wygląda na to, że będzie miał w PESEL-u same dwójki.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

We wtorek media obiegła informacja, że Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali rodzicami. Para już wcześniej wyjawiła, że spodziewa się syna, któremu dadzą na imię Vincent. Los chłopca jest od początku uważnie śledzony przez fanów medialnej pary. Teraz internauci zastanawiają się nad jego wyjątkowo intrygującym PESEL-em.

Zobacz wideo Córka Piotra Rubika śpiewa i tańczy

Internauci zwracają uwagę na niezwykły PESEL syna Joanny Opozdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w sierpniu 2021 roku. Niedługo potem pojawiły się pierwsze plotki na temat ciąży gwiazdy. Przez dłuższy czas temat dziecka zszedł na plan dalszy. Media żyły konfliktem pary z ojcem aktorki. Teraz znów mówi się o zakochanych w kontekście pozytywnych informacji. 22 lutego 2022 roku urodził się Vincent. Joanna Opozda udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją trzymającą chłopca w ramionach. W emocjonalnym opisie młoda mama wyznała, jak trudny etap życia ma za sobą. Komentarz zakończyła datą urodzin chłopca.

Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić. Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu. Było nam cholernie trudno. Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. (...) Tak krótko się znamy, a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku. Przed nami życie. 22.02.2022
 

Fani od razu zwrócili uwagę na niezwykłą datę przyjścia na świat chłopca. Zastanawiają się, czy Vincent będzie miał w PESEL-u same dwójki. 

Ciekawe, jaki Vincent będzie miał pesel.
Gratulacje dla was. Z taką datą to naprawdę wyrośnie silny chłopiec.
Co za wspaniała data na narodziny. Wielkie gratulacje Asiu.

Jak myślicie, co tak wyjątkowa data urodzenia, składająca się z niemal samych dwójek może oznaczać? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.