Natalia Szroeder na wakacjach w Dubaju. Jej mama pokazała zdjęcie z kolacji. Przy stole Iga Lis i Taco Hemingway

Natalia Szroeder ponownie jest na wakacjach. Tym razem towarzyszą jej koleżanki z show-biznesu oraz mama. Do ich grona dołączyła Iga Lis i Taco Hemingway. Co za ekipa!

Więcej zdjęć z luksusowych wakacji gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Natalia Szroeder bawi się z młodszym bratem na imprezie

Dubaj w ostatnim czasie stał się atrakcyjnym kierunkiem dla Polaków. Słońce, piękne plaże i luksusowe hotele zachęcają do wakacji w Emiratach Arabskich. Jak widać, wysokie ceny nie odstraszają turystów. Agnieszka Włodarczyk ostatnio zdradziła, ile musiała zapłacić za wynajem leżaka. Cena okazała się zawrotna. Tym celem podróży zainteresowała się również Natalia Szroeder. w podróż pojechała z mamą oraz koleżankami z show-biznesu: piosenkarką Darią Zawiałow i partnerką Jankesa - Kate Borowską. Podczas kolacji ich grono powiększyło się o kolejne znane osoby.

Natalia Szroeder spotkała się z Igą Lis i z Taco w Dubaju. Mamy zdjęcie

Natalia Szroeder wraz z całą damską ekipą korzystają ze wszelkich dóbr Emiratów Arabskich. Oprócz zwiedzania miasta wybrały się na pustynie, by obejrzeć zachód słońca. Wiele kadrów z tej chwili pojawiło się na ich social mediach. W międzyczasie doszło do umówienia spotkania. W tym samym czasie Dubaj odwiedzili Iga Lis z Taco Hemigwayem. Postanowili wspólnie zapalić shishę. 

Natalia Szroeder z gwiazdami w DubajuNatalia Szroeder z gwiazdami w Dubaju screen ig @joannaszroeder

Jak wiadomo chłopak Natalii Szroeder, Quebo przyjaźni się z chłopakiem Igi Lis, Taco. Raperzy mają na swoim koncie wspólną płytę. Nie wszyscy jednak wiedzą, że dziewczyny również łączy taka relacja. Ostatnio wspólnie pojechały w góry. Nic dziwnego więc, że doszło do takiego spotkania. Na zdjęciu udostępnionym przez mamę piosenkarki widać, że wszyscy się świetnie bawią. Zebrała się spora grupa, a wśród nich prawie same osobliwości. Chcielibyście bawić się w takim towarzystwie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.