Anna Karwan gorzko o występie Lidii Kopani na preselekcjach do Eurowizji. "Karma jest bezlitosna"

Lidia Kopania obraziła kiedyś Annę Karwan, mówiąc o niej "Anna K*rwan"Anna Karwan". Teraz aktorka została zapytana o nieudany występ podczas preselekcji do Eurowizji 2022 swojej "koleżanki" z show-biznesu. Odpowiedź wymowna.

Więcej ciekawostek na temat konkursu Eurowizji 2022 znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Polskie preselekcje do Eurowizji 2022 wzbudziły sporo emocji. Sporo mówi się nie tylko o zwycięstwie Krystiana Ochmana. Widzowie komentują także nieudany występ Lidii Kopani. Artystka bardzo zawiodła fanów. Chociaż, jak sama twierdzi, jest zadowolona ze swojego występu, to nie ochroniło jej przed krytyką. O komentarz zapytana została też w mediach społecznościowych Anna Karwan. Artystki pozostają skonfliktowane, od kiedy Kopania nazwała koleżankę po fachu Anną "K*rwan".

Zobacz wideo Pierwszy w historii zespół osób głuchych zgłoszony do preselekcji Eurowziji

Selena Gomez, Kendall JennerNa Instagramie wygładzone, w rzeczywistości mają problemy ze skórą. Ariana Grande ma wypryski

Anna Karwan komentuje występ Kopani. Nie chce kopać leżącego

Kopania w 2019 roku niezwykle złośliwie skomentowała występ Karwan w Opolu.

A Opole, jak zwykle… byle co. Ania K*rwan, brawo TVP - napisała.

Chociaż wpis szybko zniknął z jej profilu po interwencji menedżera atakowanej wokalistki.

Pamiętając o konflikcie artystek, dani Karwan dopytywali ją o komentarz po nieudanym występie Lidii Kopani. Zamiast wykorzystać okazję do pastwienia się nad osobą, która kiedyś ją zraniła, Karwan postanowiła zachować się z klasą. Trzeba przyznać, że w tej sytuacji wymagało to dużej siły charakteru - od występu Kopani odcinają się nawet autorki jej utworu.

Dawno temu zostawiłam swoją opinię na ten temat i nadal podtrzymuję swoje stanowisko, że zawsze chętnie wesprę, pomogę, ale nigdy nie podam ręki tym, którzy nakręcają się nową medialną aferą. Karma jest bezlitosna i wraca w najmniej oczekiwanym momencie, ale kopanie kogokolwiek, kto leży, to brak kultury i klasy. Dobrej niedzieli - napisała Karwan.

Lidia Kopania, Anna KarwanLidia Kopania w wulgarny sposób skomentowała występ Anny Karwan w Opolu

A Wy, co sądzicie o występie Kopani?

Więcej o: