Jerzy Połomski nie chce opuszczać domu opieki. Agentka zabiera głos

Jerzy Połomski przebywa w domu opieki. Jak przekonuje jego menedżerka, artysta sam zdecydował się na przeniesienie do takiego ośrodka i nie chce go teraz opuszczać. Mówi również o obecnym stanie zdrowia legendarnego muzyka.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jerzy Połomski od jakiegoś czasu przebywa w domu opieki. Piosenkarz, któremu sławę przyniosły takie utwory jak: "Bo z dziewczynami" czy "Cała sala śpiewa z nami", przeniósł się do Domu Artysty w Skolimowie ze względu na zły stan zdrowia. Violetta Lewandowska, menedżerka artysty, wyznała, jak się obecnie czuje legendarny wokalista oraz jak radzi sobie poza domem. 

Zobacz wideo Z kim bawiła się Maryla Rodowicz?

Jerzy Połomski nie chce opuszczać domu opieki

Wokalista bardzo długo był aktywny na polskiej scenie muzycznej. Zrezygnował z występów dopiero kilka lat temu. W lipcu zeszłego roku wyszło na jaw, że przeniósł się do domu opieki. Od tego momentu media próbują dowiedzieć się, co było bezpośrednią przyczyną tej decyzji. Teraz wieloletnia menedżerka Połomskiego w rozmowie z serwisem Plejada wyjawiła, że piosenkarz samodzielnie podjął taką decyzję.

Ma kłopoty z pamięcią. Niestety, konieczna jest opieka lekarska i pielęgniarska całodobowa. Właśnie dlatego jest w Skolimowie. On sobie sam wybrał Dom Aktora. Stawiano mi zarzuty, że ja go na siłę oddałam, że zabrałam majątek z mieszkania i ja w tym mieszkaniu żyję. To wszystko jest wierutne kłamstwo. On sobie sam wybrał Skolimów.

Violetta Lewandowska wypowiedziała się również na temat zdrowia Połomskiego. Uspokoiła zatroskanych fanów i powiedziała, że wokalista czuje się obecnie bardzo dobrze.

Po przybyciu do Domu Aktora w Skolimowie jego stan się troszkę poprawił. Bardzo tam o niego dbają. Ma opiekę lekarską, pielęgniarską, jest pani psychoterapeutka. Ma znakomite jedzenie, ma bardzo ładny pokój i czuje się tam po prostu bardzo dobrze.

Menedżerka powiedziała również, że na ten moment artysta nie chce opuszczać ośrodka, podkreśliła, że piosenkarz świetnie się w nim czuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.