Przeżyła załamanie nerwowe i jest ikoną amerykańskiego sportu. Simone Biles właśnie zaręczyła się z gwiazdą NFL

Simone Biles jest ikoną amerykańskiego sportu. Nie tylko ze względu na gigantyczne osiągnięcia sportowe. Gimnastyczka rozpoczęła za oceanem ważną dyskusję na temat zdrowia psychicznego. Teraz media żyją jej zaręczynami z gwiazdą NFL, Jonathanem Owensem.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Simone Biles to amerykańska gimnastyczka. Za oceanem jest wielką gwiazdą sportu. W 2016 roku przywiozła z Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro cztery złote medale. Liczono, że na zawodach w Tokio ponownie nie da żadnych szans konkurentkom. Tak się jednak nie stało, na początku rozgrywek, gwiazda zrezygnowała z występów ze względu na zły stan zdrowia psychicznego. Decyzja wywołała lawinę komentarzy w USA i na całym świecie. Teraz Amerykanka przeżywa jedne z najpiękniejszych chwil w swoim życiu. Przyjęła oświadczyny od Jonathana Owensa, gwiazdy NFL.

Zobacz wideo Mamed Khalidov mówi o kondycji psychicznej

Simone Biles jest bohaterką w Stanach Zjednoczonych

Zmierzenie się gimnastyczki z problemem zdrowia psychicznego zostało w USA zgodnie docenione. Magazyn "Time" przyznał jej tytuł sportowca 2021 roku, pomimo, że nie przywiozła do kraju żadnego medalu z olimpiady. Gazeta, tłumacząc swój werdykt, uznała, że Simone osiągnęła dużo większy sukces. 

To, co zrobiła Simone, zmieniło sposób, w jaki postrzegamy nasze samopoczucie, w 100%. To pokazało nam, że jesteśmy ważniejsi niż sport, że jesteśmy po prostu ludźmi, którzy również mogą mieć ciężkie dni.

Przyczyny leżące u podstaw złej kondycji psychicznej są bardzo skomplikowane i u każdej osoby mogą być inne. Przypomnijmy jednak, że w 2017 roku Simone Biles zeznawała w sądzie w sprawie lekarza amerykańskiej drużyny gimnastyczek. Larry Nassar został oskarżony o wykorzystywanie seksualne kobiet i dziewcząt, którymi miał się opiekować w tym Simone Biles. To mogło w znacznym stopniu wpłynąć na zdrowie psychiczne gwiazdy. W 2021 roku Amerykanka w rozmowie z "US Weekly" zasugerowała, że odejdzie ze sportu.

Simone Biles zaręczyła się z gwiazdą NFL  

Teraz jednak Simone przeżywa magiczne chwile. W mediach społecznościowych ogłosiła, że przyjęła zaręczyny od gwiazdy NFL, Jonathana Owensa. Sportowiec oświadczył jej się w walentynki. Biles podzieliła się z fanami tą radosną nowiną na Instagramie. Udostępniła zdjęcia na, których widzimy, jak zaskoczona stoi przed klęczącym ukochanym. 

Najłatwiejsze - tak. Nie mogę doczekać się wieczności z tobą. Jesteś wszystkim, o czym marzyłam. Pobierzmy się.
 

Jonathan Owens jest gwiazdą futbolu amerykańskiego. Obecnie reprezentuje drużynę Houston Texans. Ma 26 lat i jest dwa lata starszy od przyszłej żony. Zakochanych dzieli za to spora różnica wzrostu. Mężczyzna mierzy 180 cm natomiast Beils 142 cm.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.