Fran Drescher tęskni za rolą niani? Aktorka wskoczyła w kilka charakteryzacji i znów się w nią wcieliła

64-letnia aktorka przebrała się na TikToku za postać niani Fran z kultowego serialu lat 90. Jak teraz wygląda Fran Drescher? Cały czas zachwyca!

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach z czasów młodości znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Fran Drescher to odtwórczyni tytułowej roli w hitowym serialu z lat 90. "The Nanny", czyli "Pomoc domowa". Produkcja doczekała się także polskiej wersji. Główne role zagrali Agnieszka Dygant i Tomasz Kot. Po wielu latach amerykański serial jest znów dostępny dla widzów dzięki platformie HBO Max. Z tego powodu moda na nianię powróciła.

Zobacz wideo Tureckie seriale hitem wśród polskich widzów. Od czego zaczął się ten fenomen?

Ciężkie chwile w życiu Fran Drescher

Aktorka wiele przeszła w życiu. Jeszcze przed zagraniem głównej roli w serialu przeżyła tragedię. W 1985 roku oprawcy włamali się do jej domu, a potem ją zgwałcili. Dzięki pomocy psychologów udało jej się dojść do siebie. W 2000 roku aktorka pokonała raka szyjki macicy. Po tym zdarzeniu zaangażowała się w pomoc osobom cierpiącym na raka - od 2007 roku działa w organizacji charytatywnej Cancer Schmancer. Pomimo tylu przykrych doświadczeń Drescher nadal jest uśmiechniętą, dowcipną kobietą, zupełnie jak jej postać w serialu. Aktorka ma 64 lata i wciąż zachwyca nienaganną sylwetką oraz piękną urodą.

Fran Drescher w kreacjach z "The Nanny" na TikToku 

Ostatnio aktorka zaliczyła swój debiut na popularnej platformie TikTok. Zaprezentowała się w słynnych kreacjach z serialu, między innymi różowym szlafroku, który każdy pamięta. Trzeba przyznać, że Drescher wygląda rewelacyjnie w starych kostiumach. Tak jakby zaraz miała wejść na plan serialu sprzed 30 lat! W tle słychać kultową piosenkę z czołówki.

Magda Gessler, Janusz PalikotGessler i Palikot łączą siły? Do niespodziewanego spotkania doszło w Hiszpanii

Więcej zdjęć serialowej niani znajdziecie w galerii.

Więcej o: