Jacek Kawalec pokazał nagranie z próby przed koncertem. Fani zaskoczeni. "Muzycy z Budki Suflera dokonali właściwego wyboru"

Jacek Kawalec podczas finału WOŚP-u po raz pierwszy wystąpi w roli wokalisty Budki Suflera. Artysta pokazał nagranie z próby, fani byli pozytywnie zaskoczeni jego wykonaniem utworu "Jest taki samotny dom".

Więcej o polskich gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jacek Kawalec dołączył do Budki Suflera i zajął miejsce Krzysztofa Cugowskiego, który kilka lat temu odszedł z zespołu i poświęcił się solowej karierze oraz rodzinie. Fani legendarnej grupy początkowo byli zaskoczeni tym wyborem, tym bardziej że formacja zapowiedziała nagranie nowej płyty. Jacek Kawalec ma premierowo wystąpić z Budką Suflera podczas finału tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w sieci pojawiło się już nagranie z próby. Internauci są pod wrażeniem.

Zobacz wideo Dlaczego Chris Cugowski nie występuje z braćmi w zespole Bracia?

Jacek Kawalec pokazał nagranie z próby przed koncertem Budki Suflera

Jacek Kawalec opublikował film z próby z Budką Suflera na swoim Facebooku. Artysta śpiewa na nim przebój grupy "Jest taki samotny dom", który w oryginale śpiewa Krzysztof Cugowski

Podczas 30 finału WOŚP - mój pierwszy występ w składzie BUDKI SUFLERA (materiał z próby). Bądźcie z nami w Legnicy - zapowiedział Jacek Kawalec.

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów zespołu, którzy zdaje się, przekonali się już do nowego wokalisty. Internauci docenili, że Jacek Kawalec nie próbuje naśladować Krzysztofa Cugowskiego i wkłada w piosenkę własną energię.

Muzycy z Budki Suflera dokonali właściwego wyboru.
No nie jest źle, a powiem nawet, że jestem mile zaskoczony! Brawo!
Świetnie. Dobrze, że bez naśladowania Krzysztofa Cugowskiego. Klimat utworu zachowany - pisali.

Będziecie słuchać Budki Suflera z Jackiem Kawalcem za mikrofonem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.