Anna Nowak-Ibisz pozuje z rozgwiazdami. Internauci bezlitośni. "Czemu ludzie są tak bezmyślni?!"

Anna Nowak-Ibisz udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcia z wakacji na Zanzibarze. Kontrowersje wzbudziły fotografie, na których pokazuje rozgwiazdy. "One umierają już po paru sekundach od wyciągnięcia z wody" - skrytykował jeden z obserwatorów.

Więcej o ciekawych metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl

Anna Nowak-Ibisz 28 stycznia 2022 roku dodała wpis, który wywołał w sieci niemałe oburzenie. Prezenterka telewizyjna wybrała się w rejs, żeby spełnić swoje marzenia z dzieciństwa i zobaczyć na żywo rozgwiazdy. Niewinny z pozoru wpis stał się pretekstem dla miłośników zwierząt do uświadomienia dziennikarki telewizyjnej. Obserwatorzy nie kryli oburzenia. 

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz na spacerze z Krzysztofem Ibiszem. Pokazali też syna!

Julia KamińskaJulia Kamińska jest rośliniarą. Aktorka kocha boho i zielień. Zobaczcie jak mieszka "Brzydula"

Anna Nowak-Ibisz w ogniu krytyki

Na początku wpisu gwiazda wróciła pamięcią do wspomnień z dzieciństwa:

Tak już mam, że jak tylko wejdę na łódkę, nie ma znaczenia jaką, to jestem natychmiast szczęśliwa! Popłynęliśmy zobaczyć rozgwiazdy — zobaczcie sami, jakie są piękne! Zawsze mnie fascynowały, jak byłam dzieckiem.
 

Następnie dodała:

Nawet nie marzyłam o tym, że kiedyś będę mogła, tak po prostu wziąć je do ręki i zobaczyć ich delikatne różowe nóżki z przyssawkami, a potem oddać je turkusowym wodom Oceanu Indyjskiego — podkreśliła prezenterka telewizyjna.

Celebrytka podkreślała pod fotografią, że rozgwiazdy, których zobaczenie było zawsze jej wielkim marzeniem, później trafiły z powrotem do oceanu. Mimo to nie wszystkim spodobało się wyciąganie z wody istot morskich. Wzburzeni użytkownicy Facebooka pod jej postem pisali:

Wszystko ładnie i pięknie, ale jak tak można niszczyć naturalne bogactwo dla kilku zdjęć?! Okropne, jak można tak niszczyć naturę? Czy jest tego pani świadoma, że to naganne zachowanie?

Inni mieli podobne zdanie w tej kwestii:

Nie wyciąga się rozgwiazd z wody... Zdjęcie nie jest warte ich życia. Niestety bardzo nieodpowiedzialne zachowanie i męczenie zwierząt dla kilku fotek i zabawy. Wielka szkoda, ignorancja level hard.

Jedna z użytkowniczek postanowiła uświadomić dziennikarkę w temacie życia rozgwiazd. Napisała:

Rozgwiazdy nie można wyciągać ponad taflę wody, nawet na kilka sekund. Można ją wziąć do ręki, ale pamiętając, żeby pozostała zanurzona. Tak właśnie tabuny "inteligentnych" turystów zabiły miliony rozgwiazd w parku Piscina Natural na Morzu Karaibskim.

Czy uważacie, że zachowanie Anny Nowak-Ibisz było lekkomyślne? Myślicie, że celebrytka przeprosi miłośników zwierząt?

Blanka LipińskaBlanka Lipińska zdradziła, jak dba o włosy. Jej odpowiedź może zniesmaczyć

Więcej o: