Brad Pitt znalazł nową miłość! Romansuje z dużo młodszą piosenkarką. Dzielą ich 23 lata

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że Brad Pitt związał się z Sharon Stone. Teraz media zwęszyły kolejny romans gwiazdora. Ponoć aktor spotyka się z piosenkarką, Lykke Li.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakiś czas temu światowe media żyły plotką na temat domniemanego romansu Brada Pitta z Sharon Stone. Spekulowano, że aktor znalazł nową miłość. Wydaje się jednak, że wysuwane wnioski były przedwczesne. Teraz bowiem coraz więcej wskazuje na to, że aktor spotyka się z piosenkarką, Lykke Li.

Zobacz wideo Historia miłości Brada Pitta i Angeliny Jolie

Bradd Pitt ma romans z Lykke Li? 

Bradd Pitt rozstał się z Angeliną Jolie w 2016 roku po 11 latach związku. Od tego czasu aktor mieszka w luksusowej willi w Los Angeles. Rezydencja gwiazdora mieści się w jednej z najbogatszych części miasta. Jedną z jego sąsiadek jest gwiazda muzyki pop, Lykke Li. To 35-letnia piosenkarka, pochodząca ze Szwecji. Jak donosi amerykański portal Hollywood life, artyści ostatnio często są widziani razem. Niedawno zjedli razem romantyczną kolację w jednej z najmodniejszych restauracji w Hollywood, "Mother Wolf". Piosenkarka jest od Brada aż 23 lata młodsza. Łączy ich to, że oboje mają dzieci. Aktor jest ojcem sześciorga pociech, natomiast Szwedka ma jednego syna. 

Brad Pitt był łączony z Sharon Stone

Przypomnijmy, że niedawno media spekulowały, że Bradd Pitt jest związany z Sharon Stone. Dla nikogo nie było tajemnicą, że znają się od lat. Zaprzyjaźnili się jeszcze zanim aktor zakochał się w Angelinie Jolie. Mówiono, że ta była zawsze bardzo zazdrosna o przyjaciółkę Brada. Pod koniec roku portal news.in-24 informował, że gwiazdor bardzo często jest widywany razem z Sharon na modnych imprezach w Los Angeles. Byli gośćmi na przyjęciach organizowanych przez Leonadra DiCaprio i Bradleya Coopera.