Angelina Jolie z córką na zakupach. Jedna elegancka, druga w podartych spodniach. Nastolatka niedługo przerośnie mamę

Angelina Jolie została przyłapana, gdy spędzała czas z córką. Aktorka i jej najstarsza biologiczna pociecha Shiloh wybrały się na zakupy.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Angelina Jolie to nie tylko wzięta aktorka, ale też mama na pełny etat. Gwiazda wychowuje sześcioro dzieci: trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych, które są owocem jej związku z Bradem Pittem. Po rozwodzie artystka wzięła na siebie opiekę nad pociechami, z którymi aktywnie spędza czas. W poniedziałek wieczorem paparazzi przyłapali Angelinę Jolie na zakupach z 15-letnią Shiloh.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie z córką na zakupach. Nastolatka rośnie jak na drożdżach

Shiloh jest najstarszą biologiczną córką Angeliny Jolie i Brada Pitta. Dziewczynka została zabrana przez sławną mamę na zakupy ubraniowe do modnego Urban Outfitters. Na zdjęciach paparazzich widać, że chociaż nastolatka ma dopiero 15 lat, jest już bardzo wysoka. 

Shiloh zdecydowała się na luźny, streetwearowy strój. Nastolatka postawiła na jasne, poszarpane na kolanach jeansy i prosty szary t-shirt. Całość uzupełniały czarne trampki.

Angelina Jolie z córką na zakupachAngelina Jolie z córką na zakupach BACKGRID / Backgrid USA / Forum / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Zupełnie inaczej prezentowała się mama dziewczynki. Angelina Jolie wybrała szyk i elegancję w formie długiego, czarnego płaszcza i brązowych sandałków na niskim obcasie. Warto podkreślić, że obie panie miały na sobie maseczki ochronne, które dopasowały kolorystycznie do swoich strojów.

Angelina Jolie od pewnego czasu walczy z Bradem Pittem o wyłączne prawo do opieki rodzicielskiej nad ich dziećmi: 13-letnimi bliźniętami Vivienne i Knoxem, 17-letnią Zaharą i 15-letnią Shiloh. Byłe małżeństwo ma też dwóch dorosłych już synów: 20-letniego Maddoxa oraz 18-letniego Paxa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.