Maria Winiarska zrobiła oryginalną, urodzinową niespodziankę Wiktorowi Zborowskiemu. Jego reakcja? Bezcenna

Wiktor Zborowski w poniedziałek obchodził 71. urodziny. Żona aktora, Maria Winiarska zrobiła mu z tej okazji wyjątkową niespodziankę. Całość nagrała córka pary i udostępniła na Instagramie, pokazując fanom zszokowanego tatę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska to wyjątkowa para. Aktorzy tworzą związek od ponad 50 lat, małżeństwem są od 46. Poznali się na studiach w Akademii Teatralnej. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, dzisiaj żartują, że właściwie wszystko ich różni. Z drugiej strony, tłumaczą, że może właśnie to jest receptą ich szczęśliwego związku. Małżeństwo doczekało się dwóch córek. Hannę i Zofię łączy niezwykła więź z rodzicami. 10 stycznia Wiktor Zborowski obchodził 71. urodziny, przy tej okazji żona postanowiła sprawić mu niespodziankę. Całość uwieczniła córka Hanna i podzieliła się filmem w sieci. 

Zobacz wideo Mama Anji Rubik obchodzi urodziny

Wiktor Zborowski zszokowany prezentem żony.

Na nagraniu widzimy aktora zasiadającego do przygotowanej kolacji. Po chwili stojący obok prezent zaczyna się ruszać. Dużych rozmiarów karton po chwili otwiera się a ze środka wyskakuje roześmiana żona - Maria Winiarska. Reakcja solenizanta jest bezcenna. Zszokowany tym, co właśnie zobaczył otwiera szeroko oczy i łapie się za głowę. Całości dodaje uroku podłożona ścieżka dźwiękowa, słyszymy w tle słynne nagranie Marilyn Moroe - Happy Birthday to you.

Para jest już razem 51 lat, niedawno obchodzili szafirowe gody z okazji 45 rocznicy śluby. Mimo to wciąż znajdują sposoby by siebie zaskakiwać. Patrząc na twarze małżonków widzimy, że daje im to bardzo dużo radości. Aktor z pewnością zastanawia się co żona wymyśli za rok i jak się odwdzięczyć.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.