Wiktor Zborowski i Maria Winiarska świętują "bolesną" 45. rocznicę ślubu. Dużo archiwalnych zdjęć

Wiktor Zborowski i Maria Winiarska pobrali się 45 lat temu. Z tej okazji na Instagramie aktorki pojawiło się rocznicowe nagranie. Zofia Zborowska i Hanna Neves również uczciły święto rodziców w mediach społecznościowych.

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski poznali się w szkole teatralnej w 1970 roku. Pomiędzy parą początkujących wówczas aktorów szybko zaiskrzyło. Po sześciu latach związku zdecydowali się stanąć na ślubnym kobiercu. Właśnie minęło 45 lat od tego wydarzenia, czym aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski świętują 45. rocznicę ślubu

Maria Winiarska dzięki pomocy córek świetnie odnajduje się w social mediach. Aktorka z okazji rocznicy ślubu zamieściła na Instagramie filmik składający się ze wspólnych zdjęć z małżonkiem. W tle słychać piosenki Cleo "Kocham".

Dziś z Wiktorem obchodzimy 45. BOLESNĄ ROCZNICĘ ŚLUBU! A w grzechu to już nawet 50. Wiktorku, kocham Cię niezmiennie, mam nadzieję, że Pani Cleo nie ma mi za złe użycia tej super piosenki - napisała Maria Winiarska pod filmem.
 

O rocznicy ślubu nie zapomniały również córki Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Zofia Zborowska zamieściła archiwalne zdjęcia ze ślubu pary, gratulując im tym samym pięknego stażu związku.

Moi rodzice obchodzą dziś 45. rocznicę ślubu. WOW! Gratulacje! Kochamy Was bardzo! Taki staż to jest coś, duma i wzruszka! - napisała Zofia na Instagramie.
 

Hanna Neves-Zborowska też opublikowała zdjęcie rodziców, tyle że nie ze ślubu, a z wnukami.

Dziś 45., bolesną, jak to mówi mój Tata, rocznicę ślubu obchodzą moi Rodzice! Dziś bardziej niż kiedykolwiek, doceniam! Duma mnie rozpiera! I dzięki za wszystko! Love krowę! - czytamy pod jej postem.
 

Pięć wspólnych dekad to staż godny pozazdroszczenia! Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych lat razem.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu
Więcej o:
Copyright © Agora SA