Betty White niedługo obchodziłaby 100. urodziny. Agent podał przyczynę śmierci gwiazdy

Betty White zmarła niedługo przed swoimi 100. urodzinami. Teraz agent gwiazdy zdradził oficjalną przyczynę śmierci gwiazdy Hollywood.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Betty White zmarła nieoczekiwanie, 31 grudnia 2021 roku. Była jedną z największych gwiazd Hollywood. Aktorka aż osiem razy była nominowana do nagrody Emmy, a sławę zyskała dzięki produkcji "The Golden Girls". Dla wielu była także przykładem w kwestii prowadzenia zdrowego stylu życia i jeszcze na krótko przed śmiercią cieszyła się doskonałą formą, o czym opowiadała w prasie.

Staram się unikać czegokolwiek zielonego. Myślę, że to działa - mówiła kilka tygodni temu o sposobie na długowieczność w rozmowie dla "People".
Zobacz wideo Na cmentarzach może wkrótce zabraknąć miejsca

Betty White nie żyjeBetty White nie żyje. Legenda amerykańskiej telewizji miała 99 lat

Betty White niedługo obchodziłaby 100. urodziny. Agent podał przyczynę śmierci gwiazdy

Nic więc dziwnego, że opinia publiczna była zaszokowana śmiercią gwiazdy, a w sieci zaczęły się pojawiać spekulacje co do tego, czym był spowodowany zgon. Teraz agent aktorki obalił najczęściej powtarzane plotki. Menedżer gwiazdy zapewnił w rozmowie z "People", że aktorka zmarła z przyczyn naturalnych. Przypomnijmy, że w sieci wielokrotnie pojawiała się plotka o tym, że Betty White miała umrzeć na skutek powikłań po trzeciej dawce szczepionki przeciwko COVID-19.

Ludzie mówią, że jej śmierć miała związek z tym, że trzy dni wcześniej miała dawkę przypominającą szczepionki, ale nie jest to prawda. Zmarła z przyczyn naturalnych. Jej śmierć nie powinna być upolityczniania – to nie jest życie, jakie prowadziła – powiedział.

Z kolei w wywiadzie dla "Page Six" wypowiedziała się koleżanka z planu filmowego Betty White, Vicky Lawrence, która grała razem z nią w "Mama's Family". Kobieta zdradziła, jakie były ostatnie słowa gwiazdy. Okazuje się, że aktorka przed śmiercią wypowiedziała imię "Allen", które wcześniej należało do jej nieżyjącego męża Allena Luddena.

Betty WhitePrzyjaciółka Betty White powiedziała o jej ostatnim słowie

Więcej o: