Bartłomiej Topa niedawno został ojcem bliźniaczek. Opublikował świąteczne zdjęcia córek. "Moje gwiazdy". Nie ukrywa wzruszenia

Bartłomiej Topa niedawno został tatą bliźniąt. Aktor twierdzi, że to dla niego rola życia. Pokazał zdjęcia z pierwszych wspólnych świąt.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bartłomiej Topa w listopadzie został ojcem. Chwilę po narodzinach bliźniaczek, aktor opublikował zdjęcie, na którym trzyma na rękach obie dziewczynki. Pisał wtedy o tym, co czuł, kiedy dzieci przyszły na świat. Topa twierdzi, że zostanie tatą to dla niego rola życia. Teraz podzielił się kolejnymi rodzinnymi fotografiami. Tym razem pokazał, jak rodzina spędza pierwsze wspólne święta.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska tym razem spędzi Boże Narodzenie z rodzicami. Jak wspomina święta, gdy była dzieckiem?

Bartłomiej Topa pokazał zdjęcia dzieci na tle choinki

Kilka dni po świętach Bartłomiej Topa zamieścił na Instagramie kolaż zdjęć. Jedna z fotografii przedstawia roześmianą twarz aktora. Na pozostałych dwóch widać dziewczynki, które trzyma na rękach. W poście pod zdjęciami Topa napisał:

Moje gwiazdy!
 
Gwiazdki super - będzie się działo! - napisała fanka w komentarzu.

Bartłomiej Topa jest dumnym tatą

Topa kiedyś grał listonosza w serialu "Złotopolscy", jednak od lat robi karierę przede wszystkim w produkcjach kinowych Wojciecha Smarzowskiego - m.in. w filmie "Drogówka". Aktor nie jest szczególnie aktywny w mediach społecznościowych, ale przyjście na świat córek sprawiło, że znacznie chętniej pokazuje kulisy swojego życia.

A jak jest? Serdecznie, blisko z córkami, intymnie, sennie. Doświadczam radości, wdzięczności, zmęczenia, wzruszenia, obecności, złości, cierpliwości. Ten mój mały wszechświat jest teraz transformowany na wielu poziomach. Jest git! - pisał krótko po opublikowaniu informacji o przyjściu dzieci na świat.

Artysta ma 54 lata, więc na "rolę życia" (jak określa ojcostwo), długo czekał. Jego partnerka mierzyła się z niepłodnością.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.