Orłoś wkurzył się na PiS. Na znak protestu nie zamierza ścinać bujnych włosów do ramion. Fani porównują go do Wodeckiego

Maciej Orłoś na co dzień nie szczędzi gorzkich słów pod adresem obecnej władzy. Teraz zdecydował się wyrazić przeciw wobec sytuacji politycznej i nie ścinać włosów. Fani porównywali go m.in. do Zbigniewa Wodeckiego.

Więcej na temat ciekawych wypowiedzi gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Maciej Orłoś trzy lata temu założył kanał w serwisie YouTube, na którym prowadzi obecnie dwa programy: "W telegraficznym skrócie" oraz "WTS rozmowy". Dziennikarz komentuje najciekawsze wydarzenia z życia społecznego i politycznego, czasami nie pozostawiając na rządzących suchej nitki. Niejednokrotnie wspominał też o telewizji publicznej, z której odszedł w 2016 roku. Teraz dziennikarz stwierdził, że na znak politycznego protestu nie będzie ścinał włosów

Zobacz wideo Czego zawsze brakuje w domu Malwiny?

Maciej Orłoś, Beata KozidrakCzym zajmują się dzieci gwiazd, które stronią od błysku fleszy?

Maciej Orłoś protestuje w długich włosach

Maciej Orłoś wrzucił do sieci zaskakujące zdjęcie w bujnej czuprynie. Co prawda to raczej peruka lub włosy dorobione w programie graficznym, bo kilka dni temu dziennikarz pozował jeszcze w krótszej fryzurze. Zażartował jednak, że nie zamierza ścinać włosów na znak protestu wobec obecnej sytuacji politycznej. 

Tak się, słuchajcie, wkurzyłem całą tą sytuacją polityczną, że postanowiłem zmienić image - na znak protestu. Jest OK, czy ścinamy? - pytał na Instagramie.
 

Pod wpisem pojawiło się sporo doradczych głosów dotyczących ewentualnej zmiany. Beata Tadla zażartowała, że protest Orłosia przypomina ten, który w 2017 roku zapowiedział prezydent Sopotu - nie zetnie włosów, dopóki PiS będzie u władzy. 

Bądź jak prezydent Karnowski! Zetnij, jak coś się zmieni - zachęcała Beata Tadla.

Głos zabrał również syn Orłosia, Antek, który, podobnie jak tata, jest dziennikarzem. 

Nie o takiego tatę walczyłem!
Antoś, Ty sobie uważaj! - odpisał były prowadzący "Teleexpressu".

Fani mieli różne skojarzenia dotyczące fryzury Orłosia.  

Szybko rosnące włosy? Gdzie zakupione? Jak z Beatlesów.
Troszkę taki Wodecki. Może pan coś zaśpiewa do tego?
Wodecki? To Pan?

KapifMaciej Orłoś nie żałuje odejścia z TVP. "To najlepsza zawodowa decyzja mojego życia"

Do kogo najbardziej podobny? 

Zobacz też: Maciej Orłoś kiedyś był gwiazdą "Teleexpressu". Czym dziś się zajmuje? Zaskoczenie gwarantowane!

Więcej o: