Więcej newsów z życia Young Leosi i innych polskich artystów znajdziesz na Gazeta.pl
To już oficjalne - Sara Sudoł, znana szerszej publiczności jako Young Leosia wyprzedała wszystkie bilety na koncert na warszawskim Torwarze. Wiemy już jednak, że nie zatrzyma zarobionych pieniędzy dla siebie. Kwota zostanie przekazana na rzecz jednej z fundacji.
Young Leosia szybko wstrzeliła się w środowisko muzyczne i znalazła ogromną rzeszę fanów. Środowisko raperskie uchodzi za typowo "męskie", jednak Sara Sudoł stara się być "przykładem kobiety", która radzi sobie równie dobrze, jak koledzy z branży. Sukces zawdzięcza wielu osobom, które były dla niej ogromnym wsparciem.
Od zawsze staram się być przykładem kobiety, która radzi sobie w tym "męskim" świecie nie gorzej niż jej koledzy. Czuję, że to, co robię, jest słuszne i potrzebne. Gdyby nie wiele osób na drodze mojego życia, nie byłoby mnie tu dzisiaj - wyznała Young Leosia.
Young Leosia postanowiła przeznaczyć pieniądze zarobione podczas koncertu na Torwarze na szczytny cel. Sara Sudoł poinformowała na Instagramie, że wesprze fundację Inspiring Girls Polska sumą 50 tysięcy złotych. Organizacja ma ona na celu inspirowanie młodych dziewczynek do osiągania wielkich celów, zupełnie jak idolka nastolatek.
W tym roku Young Leosia wydała pierwszą w życiu płytę, dzięki której wyprzedała koncerty między innymi na tak dużym obiekcie, jakim jest Torwar. Sara Sudoł przyznała, że nie spodziewała się, że uda jej się odnieść tak ogromny sukces.
Niektórzy raperzy pracują na to całe życie - mi udało się to w rok. Nie stałam się z tego powodu próżna i nie biorę swoich przyszłych sukcesów za pewnik, wiem, że dalej muszę bardzo ciężko pracować - napisała Young Leosia na Instagramie
Słuchacie Young Leosi?