Tara Reid po "American Pie" była na szczycie. Później sugerowano, że boryka się w poważnymi problemami. Jak dzisiaj sobie radzi?

Tara Reid wcielała się w jedną z głównych bohaterek komedii "American Pie". Na początku lat 2000 aktorka cieszyła się sławą i popularnością. Później media nieco o niej zapomniały. Co dziś u niej słychać?

Więcej informacji na temat gwiazd i ich metamorfoz na stronie głównej Gazeta.pl

"American Pie" to amerykańska komedia wyreżyserowana przez braci Weitzów. Film trafił do kin w 1999 roku i w prześmiewczy sposób opowiadał o problemach z inicjacją seksualna grupy nastolatków. Produkcja była kiczowata, momentami wulgarna, ale cieszyła się dużym zainteresowaniem. Film doczekał się kontynuacji. Ostatnia, dziewiąta cześć sagi ukazała się po długiej przerwie w 2020 roku. Gwiazdą produkcji była Tara Reid (nie zagrała we wszystkich częściach). Po premierach pierwszych filmów z serii "American Pie" aktorka cieszyła się dużą popularnością. I choć nadal gra, to jej pięć minut minęło. Sprawdziliśmy, co u niej słychać. 

Tara Reid na najnowszych zdjęciach

Tara Reid od dawno nie pojawiała się na imprezach branżowych i ściankach. Teraz jednak paparazzi przypali ją we wschodniej części Hollywood. Gwiazda wraz z przyjaciółmi wybrała się do jednej z tamtejszych restauracji. Kiedy zorientowała się, że fotoreporterzy robią jej zdjęcia, nie ukrywała się. Wprost przeciwnie, zatrzymała się i pozowała. Jak widać, brakuje jej blasku fleszy. 

Tara ReidTara Reid &PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / &PeBu / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Co słychać u Tary Reid?

Aktorka po tym, jak wystąpiła w "American Pie" stała się fanką zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Nie wszystkie, którym się poddała, należały do udanych. Przez lata media spekulowały na temat zdrowia aktorki. Sugerowano, że cierpi na anoreksję. Gwiazda nadal gra, ale nie są to głośne i wysokobudżetowe produkcje. Widzowie mogli wiec zobaczyć ją ostatnich latach w horrorze "Mummy Dearest", filmie familijnym "Baby Bulldog" czy serialu "The Boys". 

Reid jest też aktywna w mediach społecznościowych, ale nie publikuje wielu aktualnych zdjęć (znajdziecie je w naszej galerii). Sięga raczej po archiwalne kadry. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.