Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Piosenkarka chce orzeczenia o winie

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz się rozwodzą. Artystka będzie dowodzić przed sądem winy męża, który miał ją zdradzać przez lata.

Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz się rozwodzą. Para od dawna żyła z daleka od świata show-biznesu, jednak co jakiś czas do mediów przedostawały się plotki o ich rzekomym kryzysie. Jak donosi magazyn "Na żywo", Anna Jurksztowicz po ponad 25 latach małżeństwa wystąpiła o rozwód i będzie przed sądem udowadniać, że jej pożycie małżeńskie zakończyło się z winy Krzesimira Dębskiego. 

Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty — powiedziała przyjaciółka gwiazdy w rozmowie z "Na żywo".

Danuta Stenka, Anna Kalczyńska, Aneta KręglickaSocha poznała męża w wieku 16 lat. A Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami

Zobacz wideo Doda darła koty z Emilem podczas rozstania. Jak Sylwia Bomba tego uniknęła?

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski się rozwodzą. Artystka złożyła pozew i będzie udowadniać przed sądem winę męża

Informacje o rozwodzie podczas rozmowy z Plejadą potwierdziła też już sama Anna Jurksztowicz. Przyjaciółka artystki przyznała za to, że nie spodziewa się, by wyrok zapadł dość szybko.

Ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie. Gdy dzieci wyfrunęły z gniazda, chciała zawalczyć o siebie. Wydała płyty "Jestem taka sama" oraz "Dziękuję, nie tańczę", "21 live", stare przeboje w nowych aranżacjach i zamierzała zajmować się tym, co kocha, czyli muzyką — zwierzyła się magazynowi.

Przypomnijmy, że Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz poznali się w 1985 r., a dekadę później zostali małżeństwem i doczekali się dwójki dzieci: Marii i Radzimira. Ich związek początkowo przypominał bajkę. Oboje rozwijali swoje kariery i wspierali się nawzajem. Muzyk skomponował dla ukochanej piosenkę "Diamentowy kolczyk", z którą Anna Jurksztowicz podbiła scenę w Opolu. Sielankę małżeńską miała przerwać zdrada.

Krzesimir Dębski i Anna JurksztowiczKrzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz KAPiF/skos

O rzekomej niewierności Krzesimira Dębskiego zrobiło się głośno w 2012 r. Prasa pisała wówczas, że Krzesimir Dębski wdał się w romans z kontrabasistką, którego owocem miała być ciąża artystki. Anna Jurksztowicz wybaczyła mężowi zdradę, jednak muzyk niedługo potem miał związać się z kolejną kochanką. 

Warto podkreślić, że Krzesimir Dębski podobno od dawna miał słabość do kobiet, a małżeństwo z Anną Jurksztowicz nie było jego jedynym. Wcześniej kompozytor był już żonaty i z tego związku ma dwójkę dzieci: Tolisława i Dobromiłę.

Radzimir Dębski, Krzesimir Dębski, Dobromiła DębskaRadzimir to nie jedyne dziecko Krzesimira Dębskiego! Kompozytor ma czworo dzieci, a wszystkie o równie oryginalnych imionach

Więcej o: