Edyta Pazura zdradziła, jak COVID-19 odbił się na jej zdrowiu. "Niemiłosierny ból". Zauważyła też zmiany w wyglądzie

Edyta Pazura zdradziła za pośrednictwem Instagrama, że po przebyciu COVID-19 zauważyła zmiany w swoim wyglądzie. Nie ukrywała, że po przebytej chorobie doświadcza "niemiłosiernego bólu".

Więcej na temat aktualnego stanu pandemicznego w kraju oraz na świecie przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Edyta Pazura jakiś czas temu przeszła COVID-19. Gwiazda z niecierpliwością oczekiwała wylotu na Malediwy, ale okazało się, że jeszcze musi poczekać ze spełnianiem marzeń, a to z powodu pozytywnego testu na obecność koronawirusa. Plany podróży odłożyła w czasie i skupiła się na powrocie do zdrowia. Teraz postanowiła zdradzić, jak koronawirus wpłynął na jej wygląd. Przyznała, że skutki zarażenia odczuwa do tej pory i z powodu choroby zeszczuplała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Depresyjna kuchnia Rozenek i żyrandole w kształcie imbryków u Pazurów. Tak prezentują się kuchnie gwiazd

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział, jak dba o formę. Dieta? Nic z tych rzeczy!

Edyta Pazura mówi o skutkach COVID-19

Edycie Pazurze udało się wygrać walkę z koronawirusem i gdy tylko doszła do siebie, postanowiła poinformować fanów o swoim samopoczuciu. Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak obecnie wygląda. Edyta w opisie wyznała, że COVID-19 wpłynął nie tylko na jej samopoczucie, ale również i na wygląd. Żona Cezarego Pazury przyznała, że od czasu gdy wyzdrowiała odczuwa przeraźliwy ból zatok. To jednak nie koniec zmian. Przez osłabienie organizmu w czasie choroby Edyta schudła cztery kilogramy. 

ZOBACZ: Edyta Pazura dostaje życzenia śmierci od antyszczepionkowców. Zaapelowała do zwolenników teorii spiskowych

Jak po COVID? Na minusie cztery kilogramy i niemiłosierny ból zatok - napisała.

Edyta Pazura mówi o skutkach COVID-19Edyta Pazura mówi o skutkach COVID-19 Fot. Instagram/ edyta_pazura

Edyta Pazura po przebytej chorobie wygląda promiennie i absolutnie nie widać, by zmizerniała.  

Szczęśliwy Donald Tusk spędza czas z wnuczkąDonald Tusk na zdjęciu z wnuczką. Polityk nie ukrywał radości, że mógł się z nią zobaczyć

W Polsce trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Eksperci podkreślają, że szczepionka jest jedynym sposobem na to, by skutecznie pokonać pandemię, a także uchronić życie i zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. W poniższych tekstach przeczytasz o tym, jak powstają szczepionki i dlaczego warto się szczepić.

Jeśli się wahasz, czy szczepić się przeciw COVID-19: fakty, które warto poznać

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty?

Jak działają szczepionki? Co znajduje się w ich składzie? [PYTANIA I ODPOWIEDZI]

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Więcej o: