Edyta Pazura dostaje życzenia śmierci od antyszczepionkowców. Zaapelowała do zwolenników teorii spiskowych

Edyta Pazura zamieściła wpis na Instagramie, w którym uderza w antyszczepionkowców i twórców teorii spiskowych. Żona Cezarego Pazury dostaje od nich groźby karalne.

Od jakiegoś czasu jednym z najbardziej grzejących tematów również w show-biznesie są szczepionki na koronawirusa. Wszystko przez zaczepienie się poza kolejnością przez m.in. Krystynę Jandę, Edwarda Miszczaka, czy Magdę Umer. Pojawiły się plotki, że Cezary Pazura również został zaszczepiony, co szybko zdementowała jego żona - Edyta Pazura. Teraz żona aktora zebrała się na mocne wyznanie i apel do miłośników teorii spiskowych.

Edyta Pazura dostaje groźby

Edyta Pazura nie ukrywa, że ma zamiar przyjąć szczepionkę na COVID-19. W najnowszym wpisie na Instagramie zwróciła się do antyszczepionkowów i przy okazji zdradziła, że cztery bliskie jej osoby zmarły właśnie przez koronawirusa.

(...) Przy tej okazji mam prośbę. Do wszystkich: koronasceptyków, antyszczepionkowców, twórców teorii spiskowych, chipów 5G, lewoskrętnej witaminy C, etc. W moim najbliższym otoczeniu na koronawirusa zmarły cztery osoby, dwie w stanie ciężkim podłączone były do respiratora, a moja 30-letnia znajoma, która przeszła COVID-19 bezobjawowo ma obecnie sitko z płuc... - napisała.

Edyta Pazura wie, że w tej kwestii z takimi osobami nie dojdzie do porozumienia, więc zaproponowała, aby po prostu nie obserwowali jej na Instagramie. Przy okazji wspomniała o groźbach śmierci, które regularnie dostaje.

(...) Mojego zdania nie zmienią też wyzwiska i groźby śmierci, które dostaję. Gdyby wszystkie te życzenia miałyby się spełnić to przez ostatnie 13 lat, umarłabym już jakieś 1000 razy, a pamiętajcie, że groźby lubią wracać do swoich właścicieli... - czytamy w jej poście.
 

Mądrze mówi?

Więcej o: