Jeszcze przed emisją ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami" w mediach pojawiła się informacja, że w najnowszym odcinku programu "K2. Jedziemy po bandzie" w Polsacie gośćmi mają być Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz. Jednak niedługo po zakończeniu tanecznego show w przestrzeni publicznej zaczęły krążyć doniesienia, że para zrezygnowała z udziału w nagraniu. Postanowiliśmy skontaktować się z menedżerem kabaretu, by dowiedzieć się, co dalej z odcinkiem, na który czekali widzowie.
28 października skontaktowaliśmy się z menedżerem kabaretu K2. Potwierdził on medialne doniesienia, że Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz zrezygnowali z udziału w programie. Przedstawiciel podkreślił, że odcinek "K2. Jedziemy po bandzie" odbędzie się zgodnie z planem - w środę, 29 października, o godzinie 20:30 w telewizji Polsat. Odmówił jednak dalszego komentowania sprawy.
Stanowisko w sprawie niedługo później wydał też sam kabaret. "Ważne info w sprawie odcinka w Polsacie. Odcinek odbędzie się zgodnie z planem! Jutro 20:30 K2 Jedziemy po bandzie! Zapraszamy gorąco i dziękujemy wszystkim!" - czytamy na Facebooku. Pomimo braku obecności gwiazdy "Klanu", internauci z niecierpliwością czekają na najbliższy odcinek show. "Już się nie mogę doczekać", "Czekamy. Jesteście najlepsi", "Będę oglądać" - czytamy w dyskusji pod postem.
Po emocjonalnej przemowie Agnieszki Kaczorowskiej w ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z nami głos zabrał Michał Kassin. Tancerz przyznał, że słowa Kaczorowskiej mogły paść pod wpływem emocji. Podkreślił też, że w programie nie chodzi tylko o taniec, ale przede wszystkim o emocje i kontakt z publicznością. - Chodzi o to, żeby dostarczać widzom emocje, powód do radości i wzruszeń. To się tutaj liczy najbardziej. Sympatia widzów, ale też głosy jurorów, mają ogromne znaczenie. (...) Nie ma sensu wytykać komuś, kto tańczy lepiej, a kto gorzej. Tu chodzi o show, dobrą zabawę i my z Basią się tego będziemy trzymać - powiedział. Kassin ujawnił również kulisy zachowania uczestników za kulisami. Zauważył, że większość par wspiera się nawzajem, ale inaczej było w przypadku Kaczorowskiej i Rogacewicza. Co dokładnie powiedział? Całość przeczytacie TUTAJ.
Afery po koncercie Maleńczuka w Zamościu ciąg dalszy. Odpowiada radnej PiS
Nazwisko Anny Jagodzińskiej w aktach Epsteina. Modelka przerywa milczenie
Doda zwróciła się do Donalda Tuska na antenie TVP Info. Padła zaskakująca prośba
Agata Passent nie musi już pracować do końca życia. Co roku na jej konto wpływa gigantyczna kwota
Piaseczny nie mógł dłużej milczeć. Takie zdanie ma o Jeżowskiej w "The Voice Senior"
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Nazwisko żony Adamczyka w mailach Epsteina. Jej prawnik wyjaśnia: To mógł być każdy inny na świecie
Powierza w szczerym wyznaniu: Mam chorobę grubych ud i mam na to papiery
Serowska chciała rodzić naturalnie, ale skończyło się cesarką. "Straciłam dużo krwi"