Fan oświadcza się partnerce na scenie. Nagle wkracza Adele. Miała w tym swój udział

Nieświadoma niczego przyszła narzeczona wkroczyła do Griffith Observatory w Los Angeles. Gdy zdjęła słuchawki i opaskę z oczu, zobaczyła, że właśnie odbywają się jej zaręczyny. Adele zaśpiewała dla pary na żywo.

Zaskakujące wydarzenia z udziałem gwiazd? Więcej tekstów na ten temat znajdziesz na Gazeta.pl.

Adele wparowała na scenę w trakcie zaręczyn. Przyszłą narzeczoną spotkało podwójne zaskoczenie, bo najpierw weszła na salę, nic nie widząc i nie słysząc. Gdy zdjęła opaskę i słuchawki okazało się, że partner oświadcza się jej na scenie i przy ogromnej widowni. Następnie dla pary zaśpiewała na żywo ulubiona wokalistka.

Zobacz wideo Julia Wieniawa śpiewa piosenkę Adele "Easy On Me"

Adele brała udział w zaręczynach fanów

Ostatnio w Griffith Observatory w Los Angeles odbywał się zamknięty koncert. Nagle Adele postanowiła uciszyć słuchaczy obecnych na sali. Zgasły wszystkie światła, nic nie było słychać. Na scenę wyszedł Quentin ze swoją ukochaną Ashley, która na oczach miała opaskę, a w uszach słuchawki.

Kim są Ci ludzie? - dopytywała Ashley.

Nagle wszystko stało się jasne. Po chwili do pary dołączyła Adele. Wzruszona dziewczyna usiadła z ukochanym na widowni (na której były m.in. Lizzo, Selena Gomez, Gabrielle Union) i w napięciu wysłuchała utworu. Na tę okazję wokalistka wybrała romantyczne "Make You Feel My Love", popularny cover piosenki Boba Dylana z 1997 roku. Nagranie możecie zobaczyć na Twitterze CBS. 

Ashley oczywiście powiedziała "tak" i została narzeczoną Quentina. Z pewnością para na długo zapamięta piękny moment, w którym uczestniczyła Adele. Uroczo?

Zobacz też: Adele śpiewa w świątecznej reklamie... Amazonu. To kampania o "uprzejmości". Zapomniała, jak firma wyzyskuje pracowników?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.