Więcej tekstów na temat medialnych wyjść gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.
Baby2Baby to amerykańska organizacja non-profit, która dostarcza artykuły pierwszej potrzeby dzieciom żyjącym w ubóstwie. Gwiazdy, które wspierają dobroczynne działania, pojawiły się na gali w Pacific Design Center w West Hollywood.
Po gali Baby2Baby na ściance pozowała Vanessa Bryant, wdowa po zmarłym w styczniu 2020 roku koszykarzu Kobe Bryancie. Przez lata wspierała działanie organizacji, dlatego na imprezie została uhonorowana nagrodą Giving Tree. Towarzyszyła jej najstarsza córka Natalia. Obydwie panie postawiły tego wieczoru na przykuwający wzrok róż. Satyna, pióra i cekiny... Mamy tu wszystko.
Miranda Kerr w 2017 roku wzięła ślub z założycielem Snapchata, Evanem Spiegelem. Od tego czasu raczej rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Jak już się udaje, to oczywiście zachwyca. Tym razem postawiła na jasnoróżową sukienkę z koronki, a na ramiona narzuciła nonszalancko zwisającą marynarkę.
Weteranka komedii romantycznych wybrała tego wieczoru różaną kreację, która idealnie kolorystycznie grała z beżowym garniturem narzeczonego, Danny'ego Fujikawy.
Jessica Alba wycofała się ostatnio ze świata show biznesu na rzecz... pisania książek. Gala Baby2Baby była dla niej bardzo ważna, bo "A Bear to Share" powstała we współpracy z dyrektorami generalnymi organizacji. Z mężem, Cashem Warrenem, postawiła na klasyczne stylizacje.
Jeff Bezos na imprezę zabrał nową dziewczynę - 51-letnią dziennikarkę Lauren Sanchez.
Więcej zdjęć gwiazd w naszej galerii.
TV Republika znów zorganizuje sylwestra. Wiemy, kto na nim wystąpi
Koterski kupił sobie nowy samochód i się zaczęło. Poszło o jego słowa o Leszczak
Wydano wyrok w sprawie Janoszek przeciwko Stanowskiemu i Kanałowi Sportowemu. To postanowił sąd
Janoszek wygrała w sądzie ze Stanowskim. Dziennikarz już wydał oświadczenie
80-letni syn Bohdana Tomaszewskiego stanął na ślubnym kobiercu. Co za kadry!
Sandra Kubicka i Aleksander Baron jednak się rozwodzą! Znane są szczegóły
Lokal po rewolucji Gessler zaserwował mi wątróbkę i rosół. "Magda, coś ty narobiła?"
Tak mieszkają Krupińska i Karpiel-Bułecka. Nowoczesność w góralskim wydaniu
Blanka Lipińska komentuje rozwód Kubickiej i Barona? Wystarczyło jedno zdanie