Córka Norbiego próbuje sił w muzyce. Iga Dudziuk wydała pierwszy singiel. Ojciec ją przestrzegał

Iga Dudziuk postawiła pierwsze kroki na scenie muzycznej. Córka Norbiego wydała singiel "A jednak" i już ma pierwszych fanów.

Więcej informacji ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dobre wieści dla fanów Norbiego. Wygląda na to, że córka piosenkarza odziedziczyła po nim talent i poszła w ślady ojca. Iga Dudziuk postawiła właśnie pierwsze kroki na muzycznej scenie i wydała debiutancki singiel "A jednak". 

Zobacz wideo Sampling. O co w tym chodzi? Którzy artyści z tego korzystają? [Popkultura Extra]

'Nastoletnie matki'"Nastoletnie matki". Amber odsłoniła kulisy show, a Farrah stała się królową programów

Córka Norbiego wydała debiutancki singiel

Premierowa piosenka córki Norbiego zatytułowana jest "A jednak" i utrzymana jest w klimacie popowo-soulowym. Oceniając po komentarzach na YouTubie, singiel bardzo przypadł do gustu internautom. Wielu z nich chwali głos Dudziuk. 

Nikt nie prosił, a każdy potrzebował. Wielkie ukłony za prawdę, jaką w sobie masz.
Piękna piosenka, w sam raz do posłuchania w jesienne długie wieczory.
Igo, masz talent! Czekam na następnie odsłony.
 

Przypomnijmy, że Norbi przestrzegał córkę przed wejściem w świat show-biznesu. Jak przyznał kiedyś w rozmowie z Wideoportalem, bycie osobą publiczną wymaga stalowych nerwów. 

To ciężki zawód, jesteś narażony na wiele stresu. Ja to powiedziałem wielokrotnie: Jeżeli nie czujesz się na siłach, żeby przyjąć na klatę obelgi, pochwały i wszelkie inne rzeczy - nie idź w to, po prostu nie wchodź. Jeżeli chwytasz to, łapiesz i przyjmujesz na klatkę piersiową, to znaczy, że jesteś gotowy i przygotowany do tego zawodu.

Co wiemy o Idze Dudziuk? Pochodzi z Olsztyna, gdzie uczęszczała do szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Uczyła się również w teatrze Roma w Autorskiej Szkole Musicalowej i udziela się jako prezenterka radiowa. 

Marta Żmuda TrzebiatowskaŻmuda Trzebiatowska otworzyła się na temat bycia mamą: Moje dzieci nie będą bananami

Jak oceniacie utwór Dudziuk? 

Więcej o: