Królowa Letizia postawiła na czerń i zadała szyku na rozdaniu nagród. Stylizacja klasyczna, ale z pazurem

Królowa Letizia była widziana na kolejnym publicznych wystąpieniu. Tym razem pojawiła się na rozdaniu nagród dziennikarskich. Kolejny raz zachwyciła stylizacją.

Na temat rodzin królewskich informacje znajdziesz również na Gazeta.pl.

Królowa Letizia, podobnie jak księżna Kate, jest uważana za jedną z lepiej ubranych członkiń rodzin królewskich. Podczas publicznych wydarzeń zarówno jedna, jak i druga stawia na starannie dopasowane do uroczystości stylizacje, choć zdarzają się im również i gorsze modowe wybory. Do takich z pewnością nie należy najnowszy outfit żony króla Filipa VI.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Królowa Letizia zadała szyku na rozdaniu nagród

W ostatni poniedziałek 26 października królewska para pojawiła się razem w Madrycie, by wziąć udział w rozdaniu nagród dziennikarskich "Francisco Cerecedo". Wydarzenie odbyło się w Mandarin Oriental Ritz Hotel. Tamtego dnia królowa Letiza po raz kolejny zachwyciła stylizacją wybraną na tę okazję, choć z pozoru całość mogłaby się wydawać nudna. Nic bardziej mylnego. 

Z kim spotykał się książę Karol? Wszystkie partnerki arystokratyKsiążę Karol był podrywaczem i łamaczem serc. Jedna kobieta wpadła w obłęd

Ukochana króla Filipa VI od stóp do głów ubrana była w czerń. Miała na sobie szpilki pochodzące od Manolo Blahnika, w których wielokrotnie pokazywała się już wcześniej. W ręku trzymała kopertową torebkę brandu Nina Ricci, do tego dobrała zwisające kolczyki hiszpańskiej marki Tous. Głównym punktem jej stylizacji była natomiast sukienka Boss o długości za kolano. Wrażenie robiła siateczkowa góra kreacji delikatnie odsłaniająca ramiona królowej. Widoczne były również cienkie frędzle, które kończyły się w okolicy pasa. 

 

Członkini hiszpańskiej rodziny królewskiej zdecydowała się na stonowany makijaż. Oczy miała podkreślone połyskującym cieniem oraz brązowymi kreskami na górnej i dolnej powiece. Delikatnie zaznaczyła swoje brwi oraz kości policzkowe, zaś na ustach widoczny był błyszczyk w naturalnym odcieniu.

Oliwia Bieniuk i Jarosław BieniukOliwia Bieniuk pozuje z ojcem na ściance! Jarosław Bieniuk klasycznie, ona odważnie

Królowa Letizia zachwyciła was swoją stylizacją?

Więcej o: