Córka Michała Wiśniewskiego i Ani Świątczak zaszalała z fryzurą. Po czarnych włosach nie ma ani śladu

Etiennette Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak, zmieniła fryzurę. Jak wygląda po rozjaśnieniu koloru?

Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Etiennette Wiśniewska, zwana pieszczotliwie Etie, po ojcu odziedziczyła talent muzyczny, ale też zamiłowanie do eksperymentowania z kolorem włosów. Ostatnio mogliśmy ją oglądać w kruczoczarnej fryzurze. Teraz postawiła na jaśniejszy odcień i zupełnie nowe cięcie.

Zobacz wideo Najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego idzie w ślady ojca? To nagranie to hit

Etiennette Wiśniewska po metamorfozie włosów

15-latka mimo młodego wieku dość radykalnie zmienia swój wizerunek. Nie tak dawno była platynową blondynką, potem przefarbowała włosy na zupełnie czarne. A teraz? Jej nowa stylizacja mocno przypomina azjatycką modę prezentowaną przez fanów K-popu. Rozjaśnione włosy i rozwichrzona długa grzywka to teraz nowe oblicze Etie. Jak wam się podoba?

 

Etiennette podobnie jak rodzice wykazuje duży talent muzyczny i chętnie występuje na scenie. Razem z młodszą siostrą Vivienne zaśpiewała na koncercie z okazji 20-lecia grupy Ich Troje. Etiennette wystąpiła też w teledysku do utworu "Krzyk". Zachwyciła internautów, nagrywając jakiś czas temu swój #hot16challenge2.

Na tym jednak nie poprzestała. Zaledwie kilka dni temu jej ojciec Michał Wiśniewski pochwalił się kolejnym osiągnięciem muzycznym Etiennette.

To zaszczyt zapowiedzieć, że w połowie listopada ukaże się śpiewany z Eti utwór "That’s Life" Franka Sinatry w aranżacji Pawła Stankiewicza. Oczywiście z polskim, osobistym tekstem. Na próbach poryczałem się wewnętrznie… Zaszczyt – napisał na Instagramie dumny ojciec.

Jak wypadła współpraca ojca i córki? Jesteście ciekawi efektów?

Zdjęcie Etiennette znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.