Partner Moniki Richardson odnalazł brata! Rozłąka trwała 45 lat. "Nasze rodziny bardzo sceptycznie do tego podchodziły"

Partner Moniki Richardson, Konrad Wojterkowski, i jego brat Przemysław byli gośćmi "Dzień dobry TVN". Panowie opowiedzieli o tym, jak udało im się odnaleźć po ponad 40 latach rozłąki.

Więcej ciekawych artykułów na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim szybko znalazła nową miłość. Dziennikarka związała się z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim. Okazuje się, że mężczyzna ma bardzo ciekawą przeszłość. Udało mu się przez przypadek odnaleźć brata. Panowie spotkali się ponownie po ponad czterech dekadach rozłąki. 

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Monika Richardson zachwycona historią ukochanego

Trzy lata temu ukochany Moniki Richardson dowiedział się, że ma starszego brata. Swoją historią postanowił podzielić się z widzami "Dzień dobry TVN". Wraz z bratem Przemysławem opowiedział Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi, jak wygląda ich relacja po latach rozłąki. O historii wspomniała na Instagramie dumna z partnera Monika Richardson.

Niesamowita historia braci, którzy odnaleźli się po 45 latach… @konrad_wojterkowski_public - masz wielką moc łączenia ludzi. Dziękuję za tę energię @przemyslawwojterkowski - jesteś super gościem! A tekst o zimnym maśle, mistrz - napisła.
 

Bracia spotkali się po ponad 40 latach rozłąki

Historia braci Wojterkowskich faktycznie jest niesamowita. Dziś są przyjaciółmi, ale o tym, że ich drogi się znów połączyły, zadecydował przypadek i.. media społecznościowe.

Wiedziałam, że moja rodzina jest jedyną w Polsce, która nosi nazwisko Wojterkowski, dlatego postanowiłem wszystkie osoby z takim nazwiskiem zaprosić do grona znajomych na Facebooku. Wtedy odezwał się do mnie syn Przemka. Po dłuższej wymianie zdań doszedłem do wniosku, że Przemek musi być moim bratem - mówił w "DDTVN" ukochany Richardson.

Panowie szybko poczuli, że wiele ich łączy. 

Myśmy nie mieli żadnych oporów przed tą relacją. Od razu w nią weszliśmy, jakbyśmy się znali całe wieki. Nasze rodziny bardzo sceptycznie do tego podchodziły, a myśmy się czuli, jakbyśmy rozstali się wczoraj - opowiadał Konrad Wojterkowski.

Nie obyło się też bez wzruszających wyznań. 

Tato cały czas dojrzewa do tej decyzji, jeszcze nie jest zdecydowany, żeby Przemka spotkać. Minęło 50 lat od tego czasu, kiedy widział się ostatni raz z Przemkiem. Widzieli się ostatni raz, kiedy Przemek miał trzy lata i to jednak wymaga przeprocesowania. Tata ma już 80 lat, myślę, że to nie jest łatwe dla niego – mówił Konrad Wojterkowski.

Konrad Wojterkowski w najnowszym instagramowym wpisie przyznał, że tajemnica skrywana przez ponad cztery dekady nie służy budowaniu dobrych relacji, jednak jemu i bratu udało się pokonać trudności. Dziś mogą na siebie liczyć.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA