Dagmara Bryzek jest zazdrosna o syna Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. "Martwi ją ta perspektywa" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dagmara Bryzek nie może pogodzić się z tym, że Michał Koterski jest w tak dobrym kontakcie z matką swojego dziecka, Marcelą Leszczak. Jak donosi informator Plotka, relacje między całą trójką są bardzo napięte.

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Dla byłej modelki nie było to łatwe i nawet ostatnio przyznała, że wciąż ma złamane serce. Byli zakochani starają się żyć w zgodzie, jednak od czasu do czasu Leszczak pozwala sobie na małe uszczypliwości względem eks. Michał Koterski znalazł już nową miłość, a jest nią aktorka, Dagmara Bryzek. Para ponoć jest w sobie szaleńczo zakochana, a ostatnio zaczęli pojawiać się razem na ściankach. Okazuje się, że życie w patchworkowej rodzinie jest dla nich bardzo trudne.

Zobacz wideo Misiek bardzo wspiera Leszczak

Dagmara Bryzek jest zazdrosna o syna Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. "Martwi ją ta perspektywa" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Informator Plotka zdradza, że Dagmara jest zazdrosna o Leszczak i synka swojego partnera, Frysia. Nie może pogodzić się z tym, że Koterski przez całe życie będzie miał bliskie relacje ze swoją byłą.

Dagmara jest zazdrosna o to, że ukochany spędza dużo czasu ze swoją byłą dziewczyną i ich synkiem. Wiadomo, Fryś jest oczkiem w głowie taty, Michał zupełnie oszalał na jego punkcie i często odwiedza go w domu mamy. Przez to musi kontaktować się z Marcelą. Damgara zdaje sobie sprawę, że Fryś na całe życie połączył Michała z Marcelą. I martwi ją ta perspektywa.

Zazdrość jednak działa w obie strony. Marcela jest zła na Koterskiego za to, że załatwił Bryzek rolę w "Pierwszej miłości". Ona również tego pragnęła.

A z drugiej strony, Marcela zazdrości Dagmarze tego, że tak się jej z Michałem udaje, a ona jest sama. Na dodatek Michał niedawno pomógł Dagmarze dostać rolę w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Marcela jest o to zazdrosna, bo sama marzyła o przebiciu się w show biznesie, Michał, gdy byli razem, starał się też ją promować, ale się nie udało.

Niestety relacje między całą trójką nie wyglądają najlepiej.

W efekcie panują napięte relacje między obiema dziewczynami Michała: obecną i byłą. Cała trójka się ostatnio przekonuje, że bardzo trudno jest stworzyć szczęśliwą rodzinę patchworkową. Michał jest ulubieńcem Niny Terentiew, stąd ma siłę przebicia w Polsacie. I teraz jest szczęśliwy, że gra razem z ukochaną w jednym serialu - zdradza w rozmowie z Plotkiem znajoma Michała Koterskiego.

Uda im się w końcu dogadać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.