Dagmara Bryzek jest zazdrosna o syna Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. "Martwi ją ta perspektywa" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dagmara Bryzek nie może pogodzić się z tym, że Michał Koterski jest w tak dobrym kontakcie z matką swojego dziecka, Marcelą Leszczak. Jak donosi informator Plotka, relacje między całą trójką są bardzo napięte.

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Dla byłej modelki nie było to łatwe i nawet ostatnio przyznała, że wciąż ma złamane serce. Byli zakochani starają się żyć w zgodzie, jednak od czasu do czasu Leszczak pozwala sobie na małe uszczypliwości względem eks. Michał Koterski znalazł już nową miłość, a jest nią aktorka, Dagmara Bryzek. Para ponoć jest w sobie szaleńczo zakochana, a ostatnio zaczęli pojawiać się razem na ściankach. Okazuje się, że życie w patchworkowej rodzinie jest dla nich bardzo trudne.

Zobacz wideo Misiek bardzo wspiera Leszczak

Dagmara Bryzek jest zazdrosna o syna Marceli Leszczak i Michała Koterskiego. "Martwi ją ta perspektywa" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Informator Plotka zdradza, że Dagmara jest zazdrosna o Leszczak i synka swojego partnera, Frysia. Nie może pogodzić się z tym, że Koterski przez całe życie będzie miał bliskie relacje ze swoją byłą.

Dagmara jest zazdrosna o to, że ukochany spędza dużo czasu ze swoją byłą dziewczyną i ich synkiem. Wiadomo, Fryś jest oczkiem w głowie taty, Michał zupełnie oszalał na jego punkcie i często odwiedza go w domu mamy. Przez to musi kontaktować się z Marcelą. Damgara zdaje sobie sprawę, że Fryś na całe życie połączył Michała z Marcelą. I martwi ją ta perspektywa.

Księżna Kate i książę Karol nie szczędzili sobie czułych gestów na premierze 'Nie czas umierać'Gest księżnej Kate wobec Karola mówi wszystko o ich relacjach

Zazdrość jednak działa w obie strony. Marcela jest zła na Koterskiego za to, że załatwił Bryzek rolę w "Pierwszej miłości". Ona również tego pragnęła.

A z drugiej strony, Marcela zazdrości Dagmarze tego, że tak się jej z Michałem udaje, a ona jest sama. Na dodatek Michał niedawno pomógł Dagmarze dostać rolę w serialu Polsatu "Pierwsza miłość". Marcela jest o to zazdrosna, bo sama marzyła o przebiciu się w show biznesie, Michał, gdy byli razem, starał się też ją promować, ale się nie udało.

Joanna OpozdaOpozda wydała oświadczenie. Odniosła się do tematu ciąży

Niestety relacje między całą trójką nie wyglądają najlepiej.

W efekcie panują napięte relacje między obiema dziewczynami Michała: obecną i byłą. Cała trójka się ostatnio przekonuje, że bardzo trudno jest stworzyć szczęśliwą rodzinę patchworkową. Michał jest ulubieńcem Niny Terentiew, stąd ma siłę przebicia w Polsacie. I teraz jest szczęśliwy, że gra razem z ukochaną w jednym serialu - zdradza w rozmowie z Plotkiem znajoma Michała Koterskiego.

Uda im się w końcu dogadać?

Więcej o: