Marcela Leszczak nadal leczy złamane serce po rozstaniu z Michałem Koterskim. "Wszystko jest zbyt świeże i zbyt bolesne"

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się w styczniu. W niedawnym wywiadzie modelka wyznała, że nadal ma problem z zaakceptowaniem nowej rzeczywistości.

Michał Koterski i Marcela Leszczak byli jedną z najgorętszych par rodzimego show-biznesu. Ich związek nieustannie przechodził różne kryzysy, które jednak para zawsze pokonywała. Priorytetem był dla nich syn Fryderyk oraz jego dorastanie w spokojnej rodzinie. Niestety, ostatecznie relacja Leszczak i Koterskiego nie przetrwała.

Marcela Leszczak cierpi po rozstaniu z Michałem Koterskim

Michał Koterski od jakiegoś czasu układa sobie życie u boku nowej partnerki, Dagmary Bryzek. Marcela Leszczak również była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny, ale w rozmowie z "Twoim Imperium" wyznała, że nie jest jeszcze gotowa na nowy związek i po rozstaniu z Koterskim przechodzi trudny okres.

Nie byłabym w stanie związać się w tej chwili z nikim innym, bo wszystko jest zbyt świeże i zbyt bolesne. Pracuję nad sobą i z dnia na dzień staję się coraz silniejsza. Ale to jest proces, który jeszcze potrwa.

W tym momencie priorytetem dla Leszczak jest szczęście syna Fryderyka. Modelka wyznała, że macierzyństwo przynosi jej niewiarygodnie dużo radości, chociaż opieka nad dzieckiem zabiera mnóstwo czasu i energii.

Nie chcę uzależniać swego szczęścia od dziecka, ale naprawdę czerpię radość, gdy syn jest obok mnie i mogę się z nim bawić. Dzisiaj czuję się przede wszystkim matką. Gdy byłam sama, mogłam sobie pozwolić na wiele, bo czas należał tylko do mnie. Teraz nie mam go już na imprezowanie i pod tym względem bardzo podoba mi się moje obecne życie. Nie wyobrażam sobie innego.

Marceli Leszczak życzymy dużo siły.

Więcej o: