Krzysztof Ibisz ujawnił kolejne zdjęcia z wesela. Pokazano m.in. garderobę panny młodej. Ilość roślin robi wrażenie!

Krzysztof Ibisz podzielił się z obserwatorami kolejnymi kadrami ze swojego wesela z Joanną Kudzbalską. Tym razem mamy okazje zajrzeć za kulisy ślubnej ceremonii.

Krzysztof Ibisz kilka tygodni temu poślubił swoją narzeczoną, Joannę Kudzbalską. Ślub w podwarszawskich Markach był trzymany w tajemnicy do końca, a do sieci przedostały się tylko oficjalne zdjęcia. Nawet goście weselni nie podzielili się kadrami z imprezy, gdyż przy wejściu zostały im zabrane komórki, które oddano dopiero po zakończeniu wesela. Ten sprytny zabieg pozwolił młodej parze cieszyć swoim szczęściem w pełni dyskrecji. 

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów

Joanna OpozdaOpozda wydała oświadczenie. Odniosła się do tematu ciąży

Krzysztof Ibisz ujawnił kolejne zdjęcia z wesela

Dzięki nowym zdjęciom z wesela, które zamieścił na Instagramie Krzysztof Ibisz, możemy podejrzeć garderobę ślubną Joanny Kudzbalskiej, a przy okazji wpatrzonego w przyszłą żonę dziennikarza. Trzeba przyznać, że ilość roślin w pomieszczeniu panny młodej robi wrażenie! W obszernym wpisie prezenter Polsatu dziękuje współpracownikom, dzięki którym wydarzenie mogło się odbyć. Na wstępie podziękował organizatorce ślubu za bezbłędne przygotowanie uroczystości. 

Za każdą zadowoloną młodą parą stoi w stu procentach profesjonalny "wedding planner"! Dziękujemy, kochana Marleno za to, że włożyłaś całe serce w nasze wydarzenie.
 

W dalszej części wpisu podziękowania kierowane są w stronę firmie dekoracyjnej oraz zespołowi Paula i Karol, którzy zagrali na weselu młodej pary. 

Za zbudowanie magicznej atmosfery dziękujemy mistrzom dekoracji oraz naszym przyjaciołom grającym indie folk, których muzykę uwielbiamy - Paula i Karol.

Obserwatorzy Ibisza nie ukrywają zachwytu nad nowymi zdjęciami:

Pięknie i młoda para szczęśliwa, teraz szczęścia i pomyślności życzę.
Piękna z was para... Dużo miłości życzę.

Tatiana Kucharova15 lat temu w Warszawie odbył się finał Miss World. Jak wygląda teraz zwyciężczyni?

Podoba wam się styl, w jakim para zdecydowała urządzić wesele?

Więcej o: