Amerykańska tiktokerka miażdży zretuszowane zdjęcie Małgorzaty Rozenek. "Ma dziecięce dłonie"

Na chętnie odwiedzanym koncie amerykańskiej tiktokerki znalazło się zdjęcie Małgorzaty Rozenek. Dziewczyna pokazała internautom, jak nieumiejętnie wyretuszowana jest fotografia.

23-letnia Sophie, funkcjonująca na TikToku pod nickiem @residualdata, na swoim kanale obnaża nieudolny retusz zdjęć międzynarodowych gwiazd. W ten sposób dziewczyna chce pokazać widzom, że instagramowy świat nierzadko odbiega od rzeczywistości. Jej konto jest obserwowane przez ponad 73 tysiące użytkowników.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek kibicowała podczas meczu Polska - Anglia

Tiktokerka o zdjęciu Małgorzaty Rozenek: nie wygląda tak w rzeczywistości

W niedawnym filmiku bohaterką jednego ze zdjęć ukazanych jako przykład fatalnego retuszu była Małgorzata Rozenek. Sophie wybrała znaną nam już fotografię, do której żona Majdana pozuje w niebieskim kostiumie kąpielowym, a jej dłoń spoczywa na brzuchu. Tiktokerka pokazała zdjęcie Rozenek na samym początku.

Czy zauważyliście, że ta kobieta ma dziecięce ręce? Jej dłonie nie wyglądają tak w rzeczywistości, ale kiedy trzyma się za brzuch, to wydają się bardzo małe.

Retusz zdjęcia już wcześniej zauważyli obserwatorzy Rozenek na Instagramie

Wspomniane zdjęcie wzbudziło już sporo kontrowersji na polskim Instagramie. Obserwatorzy konta Rozenek niemal zaraz po publikacji fotografii zarzucili jej majstrowanie przy zdjęciu. Pod postem znajdziemy mnóstwo komentarzy od internautów zaniepokojonych wyglądem jej dłoni. Ich rozmiar faktycznie jest dziwnie niewielki.

Oj, retusz nie wyszedł, jak trzeba.
O co chodzi z ręką, która dotyka brzucha? Jest jakaś dziwnie mała i krótka. Znowu za dużo Photoshopa.
Oj Małgonia, mistrzem Photoshopa to ty nie jesteś - komentowali fani.

Was też niepokoi wygląd dłoni Małgorzaty?

Więcej o: