Małgorzata Rozenek dostojna jak królowa w atłasowej, czerwonej sukni. Fani zachwyceni: Księżna Kate nie dorównuje

Małgorzata Rozenek w dalszym ciągu pracuje na planie nowego sezonu "Projektu Lady", gdzie występuje jako prowadząca. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie elegancką suknię w mocnym kolorze. "Perfekcyjna" wyglądała w niej jak arystokratka. Internauci porównali ją do księżnej Kate.

Małgorzata Rozenek chętnie eksperymentuje ze stylem. Jednego dnia pokazuje się w obszernym zestawie, by następnego wskoczyć w podkreślającą figurę mini. "Perfekcyjna" równie dobrze czuje się w spektakularnych sukniach, idealnych na czerwony dywan. Tym razem wystąpiła w kreacji od polskich projektantów, w której wyglądała oszałamiająco. Internauci przyznali w komentarzach, że prezentuje się lepiej niż księżna Kate, która uchodzi za prawdziwą znawczynię klasycznej elegancji. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek lubi odważne kreacje. Co z wpadkami?

Aleksandra StrękOla z "Love Island" zachwyciła Arka urodą. Kilka lat temu wyglądała inaczej

Dostojna Małgorzata Rozenek w czerwonej sukni 

Małgorzata Rozenek na przestrzeni lat wielokrotnie zachwycała oryginalnymi stylizacjami. Podczas poszukiwań swojego stylu nie ominęły jej drobne wpadki, jednak zdecydowanie częściej olśniewała w idealnie dobranych zestawach. Małgorzata na Instagramie zaprezentowała całą masę stylówek, w których występuje na planie "Projektu Lady". Jedna z nich szczególnie spodobała się fanom. 

Prowadząca pokazała się w czerwonej sukni z lejącego materiału projektu Paprocki&Brzozowski. Kreacja w czerwonym kolorze składa się z drapowanej minispódnicy połączonej materiałem, który sięga do ziemi. Koszulowa góra z szerokimi rękawami nadała całości elegancki, a przy tym oryginalny wygląd. 

Wczorajszy wieczór w "Projekcie Lady" był mocno emocjonujący. Żałuję, że nie mogę pokazać wam efektów metamorfoz dziewczyn, bo są spektakularne. Zapraszam do oglądania @projekt.lady.tvn7 pokażemy wam, jak powinna wyglądać nowoczesna dama - napisała celebrytka.
 

Fani w komentarzach zasypali Małgorzatę komplementami. Padły nawet porównania do księżnej Kate i internauci zgodnie przyznali, że angielska arystokratka wyczuciem stylu nie dorównuje polskiej celebrytce. Niewątpliwie księżna Kate nie pokazałaby się publicznie w większości stylizacji, które miała na sobie Małgosia, ale przeciwnicy od lat zarzucają jej, że nie eksperymentuje z modą i pokazuje się w bezpiecznych i nudnych zestawach. 

Naszej Majdanowej nawet Księżna Kate nie dorównuje.
Wyglądasz obłędnie.
Z dnia na dzień młodsza i ładniejsza - czytamy.

Księżna KateKsiężna Kate planuje powiększyć rodzinę? "Chce, żeby było ich pięcioro"

W stylizacjach Małgorzaty Rozenek nudy nie ma. Was również zachwyciła czerwona suknia celebrytki? 

Więcej o: