Radosław Majdan o PiS: Traktują wyborców jak matołów. Małgorzata Rozenek błyskawicznie zareagowała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Radosław Majdan bez ogródek wypowiedział się, co sądzi o obecnej partii rządzącej w Polsce. Na ostre słowa piłkarza szybko zareagowała Małgorzata Rozenek, która zdradziła również, jaką ma radę dla rodaków.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają do powiedzenia kilka gorzkich słów na temat sytuacji politycznej w Polsce. Para została zapytana przez Plotka o walkę o wolne media oraz protesty, które się w tej sprawie odbywały. 

DodaDoda w końcu ogłosiła datę premiery "Dziewczyn z Dubaju"!

Zobacz wideo Radosław Majdan o PiS: Traktują wyborców jak matołów. Rozenek: Pysiu!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek o PiS

Reporter Plotka zapytał Rozenek i Majdana, czy mają jakieś rady wobec obecnego klimatu politycznego w Polsce. Prezenterka zdradziła, że kluczowe jest to, aby nie poddawać się w walce o swoje prawa.

Wszyscy stajemy się powoli odrobinę bezsilni, ale wtedy trzeba wrócić pamięcią do tego, co było. Tak naprawdę jedyną radą jest po prostu wytrwać i nie dać się zmęczyć. Ja mam wrażenie, że my już operujemy na takiej skali bezczelności, która jest obliczana na zmęczenie przeciwnika.

Rozenek z niepokojem przyznała również, że sytuacja polityczna Polski zaczyna w niebezpieczny sposób rzutować na relacje z innymi krajami.

To co, my robimy na arenie międzynarodowej, zaczyna być już niebezpieczne. My nie możemy odpuścić i trzeba o tym mówić, trzeba reagować.

Do dyskusji włączył się również Radosław Majdan, który bez ogródek przyznał, że partia rządząca traktuje swoich wyborców z małym szacunkiem. 

Ja. jak patrzę na to tak z boku, to mam wrażenie, że opcja rządząca traktuje swoich wyborców jak matołów, którzy nic nie wiedzą.

Żona piłkarza szybko zreflektowała męża, mówiąc:

Pysiu!

Na co Majdan odpowiedział:

Ale serio, to jest taka narracja. Jeżeli mówi się, że oni chcą zgarnąć TVN, bo chodzi tu o Chińczyków, Rosjan, o kartele narkotykowe. To ubliża. Ktoś, kto jest ich zwolennikiem, powinien czuć się urażony.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek wystylizowana niczym uczennica z Oxfordu

Piłkarz przytoczył również słowa Jarosława Kaczyńskiego z 2014 roku, które w szczególności zapadły mu w pamięci i z dzisiejszej perspektywy wskazują na hipokryzję polityka. Aby je usłyszeć, zapraszamy do obejrzenia powyższego materiału wideo. 

Więcej o: