Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami". Poprzedniczka dotarła do finału [PLOTEK EXCLUSIVE]

W "Tańcu z Gwiazdami" występowało już kilka córek znanych polityków. Czyżby teraz przyszedł czas na Kingę Dudę? Iwonie Pavlović ten pomysł przypadł do gustu, o czym powiedziała przed naszą kamerą.

Mimo że widzowie mogą oglądać już 25 edycję "Tańca z Gwiazdami" to wciąż nie są znudzeni formatem, który nadal cieszy się ogromną popularnością. Udział w tanecznym show okazał się furtką do medialnej kariery dla wielu początkujących celebrytów, a także córek polityków. Czy w kolejnej edycji pojawi się córka urzędującego prezydenta - Andrzeja Dudy? Iwona Pavlović jest na tak.

Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami". Poprzedniczka dotarła do finału

Swoich sił na telewizyjnym, tanecznym parkiecie próbowała już Kasia Tusk, Maria Wiktoria Wałęsa, czy Aleksandra Kwaśniewska. Ta ostatnia z nich zajęła aż drugie miejsce i w mig stała się bywalczynią warszawskich salonów. Czy podobny los może spotkać unikającą medialnego blichtru Kingę Dudę?

Oliwia Bieniuk"Taniec z Gwiazdami". Oliwia Bieniuk komentuje strój wzorowany na Marylce ze "Złotopolskich"

Reporter Plotka, Cezary Wiśniewski w rozmowie z Iwoną Pavlović przytoczył dzieci polityków, biorących udział w show i spytał, na czyją córkę przyszła kolej teraz. Tancerka nie ma wątpliwości. Zdradziła nam, że chętnie zobaczyłaby taneczne pląsy Kingi Dudy.

Czas na kolejną córkę. Może pana prezydenta. Wszystko jest możliwe. Zapraszamy - skwitowała jurorka.

Udział Kingi Dudy w "Tańcu z Gwiazdami" z pewnością zagwarantowałby wielką oglądalność. Myślicie, że po zakończeniu kadencji Andrzeja Dudy, Kinga Duda przyjmie taką propozycję, czy jednak zostanie w cieniu? 

Małysz Adam, Małysz Iza, Małysz KarolinaIza Małysz o udziale w "Tańcu z Gwiazdami": Napawało mnie smutkiem. Nagra własny program?

Iwona Pavlović przed naszą kamerą zdradziła również, co sądzi na temat politycznych manifestów Andrzeja Piasecznego w "Tańcu z Gwiazdami". Co dokładnie powiedziała? Przekonajcie się sami, oglądając nasze wideo poniżej. 

Zobacz wideo Iwona Pavlović zaprasza Kingę Dudę do "Tańca z Gwiazdami" Wybierz

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Produkcja nie odpuszcza Oliwii i cały czas gra na emocjach. W tym stroju wyglądała jak Marylka ze "Złotopolskich"

Więcej o: