Michał Wiśniewski zaprosił do teledysku piątą żonę. Opublikował jej zmysłowe zdjęcie: Zadbany jako mężczyzna, kochanek i partner

Michał Wiśniewski pochwalił się na Instagramie efektami sesji zdjęciowej, w której udział wzięła jego żona Pola. Wokalista zdobył się na szczere wyznanie.

Michał Wiśniewski nie ukrywa, że w końcu znalazł szczęście i prawdziwą miłość u boku Poli. Wokalista zapowiedział premierę najnowszego teledysku, w którym wystąpi jego piąta żona. Opublikował zdjęcie ukochanej, a w opisie wyznał jej uczucia. Zdradził, jak udało im się stworzyć wartościowy związek. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski zabronił swojej pierwszej żonie mówić o tym, że są małżeństwem. Uważał, że to zniechęci fanki

Love Island"Love Island". Widzowie komentują parę Alex i Jurka. "Fajnie ich się ogląda"

Michał Wiśniewski wyznaje miłość żonie na Instagramie 

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie sporo niedanych związków. Teraz wokalista jest szalenie zakochany, co udowadnia publikując romantyczne zdjęcia z Polą. Na Instagramie pochwalił się nowym kadrem, który jest również zapowiedzią teledysku do piosenki "Zatańcz ze mną". Na fotce Pola pozuje w rozpiętej, białej marynarce spod której wyłania się czarny stanik. Wiśniewski opatrzył zdjęcie czułymi słowami. Zdradził, że w ciągu dwuipółletniego związku przekonał się, czym jest prawdziwa miłość. Nie ukrywał, że ich przepisem na udane małżeństwo jest szacunek i wsparcie. 

6 października będzie miał premierę teledysk do utworu "Zatańcz Ze Mną". Z braku ciśnienia na kolejny naciągany przebój nagrałem kilka szczerych słów o moim już 2,5 -letnim związku i relacji pomiędzy pięciokrotnym tatą i pięciokrotną mamą. Obserwuję swoją miłość nie mogąc się się nadziwić, z jaką dojrzałością podchodzimy do wspólnej przyszłości. Z mojej strony mógłbym powiedzieć: lepiej późno niż wcale, ale i tak wydawało mi się, że każdy kolejny dzień będzie walką o następny. Obopólny szacunek i wsparcie okazują się wystarczające aby cieszyć się z siebie - zaczął wokalista.
 

W dalszej części wpisu artysta nie mógł nachwalić żony. Przyznał, że Pola - podobnie jak on - doczekała się pięciu pociech i świetnie sprawdza się w macierzyństwie. Nie ukrywał, że czuje się zadbany w tym związku i podziękował ukochanej, że w końcu odnalazł ją na swojej drodze. 

Ostatnie osiem miesięcy to Pola, która przez 24 godziny jest mamą i żoną. Na pełny etat, nie mając nawet chwili na zrobienie kolejnych cudnych zdjęć, czy namalowanie obrazu. Zawsze powtarza, że "tak się ma - jak się dba". Czuję się zadbany jako mężczyzna, kochanek i partner. I jestem dumny, że ciebie mam! Bardzo się cieszę, że na moment odłożyłaś pieluchy, ściągnęłaś dres i podarowałaś mi ten uśmiech. Kocham ponad życie - napisał.

Fani w komentarzach zachwycali się urodą Poli i zasypali żonę Wiśniewskiego komplementami na temat jej wyglądu. 

Olga Bołądź z partnerem na ścianceOlga Bołądź debiutuje na ściance w towarzystwie młodszego o siedem lat partnera

Wygląda na to, że miłości i wzajemnego zrozumienia nie brakuje w związku Michała i Poli. Tworzą fajną parę? 

Więcej o: