Olga Bołądź debiutuje na ściance w towarzystwie młodszego o siedem lat partnera. Aktorka promieniała

Olga Bołądź jakiś czas temu przyznała, że spotyka się z Jakubem Chruścikowskim. Aktorka do tej pory nie miała szczęścia w miłości i samodzielnie wychowywała syna. Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych po raz pierwszy wystąpiła w towarzystwie ukochanego.

Wygląda na to, że Olga Bołądź w końcu znalazła odpowiedniego partnera. Aktorka w przeszłości spotykała się z Sebastianem Fabijańskim czy z Mikołajem Roznerskim. Od ponad roku związana jest z właścicielem kilku warszawskich klubów. W końcu postanowiła pokazać się z ukochanym publicznie, czym zbudziła zainteresowanie mediów. Co wiadomo o mężczyźnie? 

Zobacz wideo "Trzy lata bez farby właśnie dobiegły końca". Olga Bołądź relacjonowała swoją wizytę u fryzjera

Syn Sławomira i Kajry odziedziczył talent muzyczny po rodzicach?Syn Sławomira i Kajry pójdzie w ich ślady. Kordian odziedziczył talent muzyczny?

Olga Bołądź z partnerem na ściance 

Olga Bołądź rzadko kiedy mówi na temat życia prywatnego. W zeszłym roku potwierdziła krążące plotki i przyznała, że jest w związku. Wówczas pokazała, że razem z tajemniczym partnerem relaksuje się w Bieszczadach. Z czasem zaczęła chętniej dodawać zdjęcia z Jakubem, a teraz postanowiła zabrać go na pierwszą imprezę branżową, na której zadebiutowali jako para. 

Do tej pory aktorka trzymała swój związek z dala od blasku fleszy, jednak w końcu postanowiła wspólnie z Jakubem wystąpić przed obiektywami fotoreporterów. Na to wydarzenie Olga założyła przylegającą do ciała, czarną sukienkę do kolan. Kreacja z asymetrycznymi rękawami świetnie leżała na jej sylwetce. Do zestawu Olga dobrała błyszczące kozaki

Jakub zaliczył debiut na ściance w eleganckim zestawie, na który składał się granatowy garnitur z kamizelką w kratkę i barwny krawat. Wspólnie szeroko uśmiechali się w stronę fotoreporterów. Mężczyzna w przeszłości pojawił się na Instagramie Olgi, a teraz wygląda na to, że ich związek wszedł na kolejny etap. 

Olga Bołądź z partnerem na ściance 46. Festiwalu Polskich Filmów FabularnychOlga Bołądź z partnerem na ściance 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych Fot. AKPA

Jakie było pierwsze słowa księcia Louisa?Pierwsze słowa księcia Louisa nie były związane z księżną Kate. Co powiedział?

Kim jest Kuba Chruścikowski - partner Olgi Bołądź? 

Wiadomo, że Olga i Jakub spotykają się od ponad roku. Mężczyzna jest przedsiębiorcą i właścicielem kilku lokalów w Warszawie, w tym klubów i restauracji. Chruścikowski jest młodszy od swojej partnerki o siedem lat i jest przed 30. Jakub prowadzi konto na Instagramie pod nazwą "jchruscikowski", jednak ma ustawiony profil jako prywatny. Tworzą ładną parę? 

Więcej o: