Zanim książę William stracił głowę dla księżnej Kate, romansował z pięknymi kobietami. Z wieloma przyjaźni się do dziś

Od pierwszej miłości z czasów szkolnych po piosenkarkę próbującą swoich sił w brytyjskim "The Voice". Oto kobiety, które wpadły w oko księciu Williamowi, zanim pojawiła się księżna Kate.

Książę William i księżna Kate pobrali się na oczach całego świata w 2011 roku i od tamtej chwili są niemalże nierozłączni. Para wychowuje razem troje dzieci i zdaje się, że dawno zażegnała wszelkie kryzysy. Mówi się, że to właśnie księżna była pierwszą wielką miłością wnuka królowej Elżbiety, jednak zanim poznał on pannę Middleton, miał na koncie kilka związków

Zobacz wideo BBC nagle wstrzymało reportaż ws. szokującego wywiadu księżnej Diany. Książę William komentuje

Halina Frąckowiak, Filip FrąckowiakMatka na scenie, ojciec w więzieniu. Syn Haliny Frąckowiak miał trudne dzieciństwo

Olivia Hunt

Książę William poznał Olivię Hunt w czasach szkolnych. Para miała wielu wspólnych znajomych m.in. Lady Mary Douglas-Home, która przyjaźniła się z Olivią. Oboje często spędzali czas w klubie The Cumberland w Edynburgu. Hunt nadal utrzymuje bliski kontakt z księciem, a nawet była gościem na jego ślubie. 

Olivia HuntOlivia Hunt East News

Davina Duckworth-Chad

Byłą dziewczyną księcia Williama jest również Davina Duckworth-Chad. Ich znajomość rozpoczęła się w 1999 roku od wspólnego rejsu jachtem dookoła Morza Egejskiego. Podobnie jak książę William, Devina kocha żeglarstwo i tenis. Devina również była gościem na ślubie byłego partnera.

Rose Farquhar

Książę William z Rose znali się od dzieciństwa. Kobieta była podobno pierwszą miłością syna księżnej Diany. Obecnie jest piosenkarką country. W 2006 roku brała udział w przesłuchaniach do brytyjskiej edycji programu "The Voice", ale nie odniosła sukcesu. 

RoseRose The Voice

Jessica Craig

Związek księcia Williama i Jessiki Craig przeszedł do historii jako "wakacyjny, afrykański romans". Uczucie między nimi pojawiło się, gdy książę przebywał w luksusowej posiadłości jej ojca w Kenii. Para spotykała się w latach 2000-2001.

Jessica CraigJessica Craig Retropix / Splash News / Retropix / Splash News/EAST NEWS

Natalie Hicks-Lobbecke

Natalie i książę William poznali się w klubie polo (Beaufort Polo Club). Kobieta jest córką oficera armii i żoną przedsiębiorcy Eda Milbanka. Biegle mówi po francusku oraz niemiecku i angażuje się w politykę. Była m.in. doradcą do spraw bezpieczeństwa w Iraku.

NATALIE HICKS-LOEBBECKENATALIE HICKS-LOEBBECKE MIKE LAWN, East News

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiAnna Lewandowska wywija na parkiecie z "Lewym". Ale ruchy!

Anna Sloan

Anna poznała księcia na studiach. Kobieta wspierała go w trudnych chwilach, ponieważ sama miała za sobą bolesne doświadczenia - jej ojciec zginął w wypadku samochodowym. 

Więcej o: