Brat księżnej Kate na pierwszym ślubnym zdjęciu. James Middleton zapozował z żoną w ratuszu. Suknia ślubna niczym wakacyjna sukienka

James Middleton wziął ślub w uroczym małym miasteczku na południu Francji. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie pary, wykonane tuż po przysiędze w ratuszu. Widać suknię panny młodej.

Najmłodszy z rodzeństwa Middletonów stanął na ślubnym kobiercu kilka dni temu. O radosnej nowinie poinformował na Instagramie. James Middleton poślubił Alizee Thevenet. Para wybrała na uroczystość małe miasteczko na południu Francji - Bormes les Mimosas. Burmistrz, który udzielał ślubu w ratuszu, zrobił sobie z parą młodą pamiątkowe zdjęcie. Widać na nim nie tylko uśmiechniętych małżonków, ale i ich stylizacje. Do sieci wyciekły także szczegóły wesela.

Zobacz wideo Księżna Kate w sukience za prawie 8 tysięcy złotych zaprezentowała nową fryzurę

Brat księżnej Kate na pierwszym ślubnym zdjęciu. James Middleton zapozował z żoną w ratuszu

Na pierwszym ślubnym zdjęciu z ratusza widać, że panna młoda wybrała na ten dzień długą, białą suknię w nieco wakacyjnym klimacie. Postawiła na hiszpański dekolt ozdobiony ażurowymi haftami, które były jedynym ozdobnikiem. Kreacja sięgała do ziemi i była z lejącego materiału. Panna młoda prezentowała się cała w stylu boho. Postawiła na swobodną fryzurę i delikatny makijaż. Jej bukiet był złożony głównie z zielonych liści. Pan młody zaprezentował się za to w garniturze koloru ecru i niebieskiej koszuli z ciemnym krawatem. Jak podał portal Daily Mail, wesele odbyło się w ekskluzywnym zamku, a na przyjęciu serwowano wino z lokalnej winnicy.

Przyjęcie weselne odbyło się w Chateau Leoube. Jest to jedna z najbardziej ekskluzywnych winnic w okolicy. Chateau Leoube produkuje wyjątkowo dobre wina, zwłaszcza różowe, które jest znane we Francji i za granicą - powiedział informator Daily Mail.
 
 

Winnica i zamek należą do jednego z brytyjskich miliarderów. Młodej parze towarzyszyło podobno 50 gości. Wśród nich byli oczywiście księżna Kate i książę William wraz z dziećmi. James Middleton jest najmłodszy z trójki rodzeństwa. Ze swoją wybranką Alizee Thevenet zaręczył się we wrześniu 2019 roku. Z powodu pandemii para dwukrotnie przekładała ślub. Honorowymi gośćmi na uroczystości były także psy pary. Oboje kochają czworonogi, a w swoim domu mają ich całą gromadę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.