Sławomir i Kajra wspominają wesele: Goście padli o północy. To nie koniec przygód. "Nie ma, że boli" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sławomir i Kajra pobrali się w 2011 roku. Jak wspominają ten okres? Opowiedzieli nam o nim z najdrobniejszymi szczegółami.

Sławomir i Kajra nie stronią od chwalenia się wyjątkowym uczuciem, jakie ich łączy. Razem na scenie, razem z życiu. Choć nie zawsze bywa kolorowo, potrafią zażegnać każdy konflikt. Jak wspominają okres przygotowań do ślubu? Łatwo nie mieli...

Zobacz wideo Sławomir i Kajra: Na naszym weselu goście padli o północy. Co z poprawinami?

Sławomir i Kajra: Na naszym weselu goście padli o północy. Co z poprawinami?

W rozmowie z naszym reporterem twórcy hitu "Miłość w Zakopanem" opowiedzieli o swoim weselu w góralskim stylu. Jak przygotowali się do występu podczas pierwszego tańca?

Wspominaliśmy pierwszy taniec i pamiętam, że to było stresujące. Mieszkaliśmy w małym mieszkaniu i nie było miejsca na taniec, nie było takich warunków, jakie są na sali treningowej na przykład, dlatego parkowaliśmy w bocznej uliczce przy garażach na Pradze Południe. Drzwi od Golfa otwierałem, włączałem muzykę Zbyszka Wodeckiego i uczyliśmy się tego walca wiedeńskiego przed ślubem. Straż miejska często podjeżdżała - wspomina Sławomir. 
Ja pamiętam, że Sławomir tak mi wtedy nadepnął na stopę, że miałam czarnego palca przez ponad rok czasu, w tym na weselu. W butach musiałam dać radę. Przez cały ślub byłam w szpilkach. Nie ma, że boli. Mamusia nauczyła, było dobrze wyglądać i dobrze się bawić - dodała Kajra.

Okazuje się ponadto, że impreza weselna znanego małżeństwa trwała dosyć krótko. Goście się upili...

Wesele dosyć szybko nam się skończyło, bo o północy zostaliśmy tylko my z Kajrą oraz orkiestra - zdradził Zapała.
Goście faktycznie nam się wysypali przed północą. To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień. Bimber wjechał, więc działo się dużo. Za to poprawiny drugiego dnia trwały do trzeciej w nocy, potem było ognisko w piątek i balowanie z teściem do kolejnej środy, bo ślub wzięliśmy właśnie w środę. Dosyć nietypowo, ale impreza była przednia.

A jak wyglądała pierwsza randka Sławomira i Kajry? Dowiecie się, oglądając powyższy materiał wideo. Romantycznie!

Więcej o: