Sami Sheen wyznała na TikToku, że wyprowadziła się z "piekielnego domu". 17-latka zamieszkała z Charliem Sheenem

Córka Denise Richards i Charliego Sheena wyznała na TikToku, że zamieszkała z ojcem. 17-latka użyła sformułowania, że wyprowadziła się z "piekielnego domu".

Sami Sheen udostępniła na TikToku nagranie, w którym wyznała swoim obserwatorom, że po ponad roku mieszkania z Denise Richards, postanowiła wyprowadzić się i zamieszkać razem ze swoim ojcem Charlie Sheenem. Nastolatka użyła bardzo mocnego sformułowania w stosunku do swojej mamy, nazywając jej dom "piekielnym". Wideo zostało usunięte z sieci po tym jak wzbudziło duże zainteresowanie wśród internautów.

Zobacz wideo Kylie Jenner skorzystała z kontrowersyjnej metody wychowawczej The Patience Challenge. Chciała nauczyć dwulatkę cierpliwości

Sami Sheen czuła się nieszczęśliwa i postanowiła wyprowadzić się od Denise Richards

Wideo, które Sami opublikowała na TikToku bardzo szybko stało się viralem. Dziewczyna wyznała, że mieszkając, że swoją mamą była nieszczęśliwa. 17-latka czuła się uwięziona w "agresywnym gospodarstwie domowym". Sytuacja, w której znalazła się Sami, spowodowała, że nastolatka zaczęła nienawidzić siebie, miała problemy ze snem oraz pogorszyły się jej relacjami z rówieśnikami.

Sami mieszkała z Richards od ponad roku. Aktorka ustaliła pewne zasady, którym nastolatka nie chciał się podporządkować. Decyzja o przeprowadzce córki zasmuciła Denise. Jak podają amerykańskie media, Charlie Sheen ma inny sposób wychowania dzieci i nie popierał tego, co działo się w domu Richards.

Sami Sheen przyznała, że po zamieszkaniu z ojcem jej stan znacznie się poprawił. Minęło fatalne samopoczucie i nareszcie czuje się szczęśliwa.

 

Denise Richards i Charlie Sheen byli małżeństwem przez trzy lata 

Denise Richards i Charlie Sheen poznali się podczas kręcenia filmu "Good Advice" w 2000 roku. Ich romans rozpoczął się rok później, gdy aktorka wystąpiła gościnnie w jednym z seriali, w którym zagrał Charlie. Para pobrała się w czerwcu 2002 roku. Razem wychowywali dwie córki Sam i Lolę. Ich małżeństwo zakończyło się w marcu 2005. Denise złożyła pozew o rozwód, ponieważ Charlie popadł w kłopoty związane z nadużywaniem narkotyków i alkoholu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.