Dorota Chotecka szczerze o powrocie "Rancza". Aktorka nie pozostawia żadnych złudzeń

W ostatnim czasie dużo spekuluje się o powrocie serialu "Ranczo" do TVP. Swoją opinię o ewentualnym nowym sezonie produkcji wyraziła Dorota Chotecka - serialowa Krystyna Więcławska.

"Ranczo" produkcji TVP przez lata przyciągnęło przed telewizory miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów z Wilkowyj. Odkąd serial zniknął z anteny, fani z nadzieją oczekują, że twórcy zdecydują się nakręcić kolejne odcinki. Szanse na kontynuację serii stały się mniej realistyczne, kiedy w 2020 roku odszedł Paweł Królikowski, który w "Ranczu" grał Kusego, czyli jedną z czołowych postaci. W ostatnim czasie Cezary Żak został zapytany, czy wziąłby udział w nowym sezonie produkcji. Odpowiedź aktora nie pozostawiła fanom żadnych złudzeń - Żak uważa, że "Ranczo" to już zamknięta historia. Swoją opinię przedstawiła także Dorota Chotecka, która przez lata odgrywała postać Krystyny Więcławskiej.

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Marcin DubielZrozpaczone fanki szukają pocieszenia w ramionach Marcina Dubiela

Dorota Chotecka o powrocie "Rancza"

Chotecka w rozmowie z Plejadą jednoznacznie stwierdziła, że "Ranczo" to zamknięty temat. Zauważyła, że nawet bez jednego twórcy, serial nie będzie posiadał tej samej energii.

Wydaje mi się, że temat "Rancza" jest już zamknięty. Jest dopełniony, scenariusz już się nie wróci. Jeśli nie ma chociaż jednego twórcy, to już nie będzie to "Ranczo".

Aktorka wtóruje widzom i również bardzo miło wspomina czas jego emisji. Nie odczuwa jednak tęsknoty, ponieważ współpracuje z aktorami, z którymi występowała właśnie w "Ranczo".

Na planie było fantastycznie i bardzo miło wspominam ten czas. Być może nie odczuwamy tak tej tęsknoty za serialem, jak nasi widzowie, ponieważ nadal stale widujemy się z aktorami serialu na różnych planach. W pamięci widzów nadal jest wspaniałe "Ranczo" i cieszę się, że ten projekt powstał.

DodaDoda triumfowała w Kielcach. Zgarnęła nagrodę i wbiła szpilę RMF FM

Wy też uważacie, że "Ranczo" to już zamknięta historia?

Więcej o: