Doda na greckiej plaży świętowała imieniny. Uwagę zgromadzonych przykuł ogromny bukiet czerwonych róż. Od kogo je dostała?

Doda od jakiegoś czasu spędza urlop na greckiej wyspie Mykonos. To właśnie tam świętowała swoje imieniny i dostała ogromny bukiet czerwonych róż.

Doda po rozstaniu ze swoim mężem prawdziwie odżyła. Po intensywnym czasie promowania filmu "Dziewczyny z Dubaju" artystka postanowiła wypocząć i wyjechać na wakacje. Wokalistka wybrała popularną ostatnio wśród gwiazd wyspę Mykonos. W tym sezonie odwiedzili ją między innymi: Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke, Łukasz Jemioł, Marina i Wojtek Szczęsny.

Zobacz wideo Doda katuje się dietą? Wiemy, co je! „KOCHAM MAJONEZ"

Doda świętowała w Grecji imieniny. Dostała bukiet czerwonych róż

Doda już od jakiegoś czasu chętnie relacjonuje swój pobyt w Grecji. Pokazała kilka gorących zdjęć, jak przygotowuje się do swojej imieninowej imprezy. W sieci zamieściła wpis wyjaśniający znaczenie jej imienia.

Dorota to imię pochodzenia GRECKIEGO Dorothéa, od słów doron (dar) i theos (bóg). Oznacza: ta, która przyszła na świat jako dar boży. Dziękuje wszystkim za życzenia imieninowe - napisała królowa polskiej sceny.
 

Fani oczywiście nie kryli zachwytu, podziwiając jej zdjęcie i składali królowej życzenia  imieninowe:

Normalnie bogini. Cudownie wyglądasz, cudowna figura. Wszystkiego najlepszego.
Przestań kusić tymi fotami! Przy okazji wszystkiego najlepszego. Dobrego faceta z zasadami życzę - czytamy na jej profilu.

Doda swoje imieniny świętowała w knajpie zlokalizowanej na plaży, gdzie trwała impreza. W pewnym momencie podeszła do niej kobieta, która przekazała wokalistce ogromny bukiet kwiatów. Na moment wzrok kilku osób skupił się na Dodzie i jej prezencie. Jak się okazuje, dostała go od Jongmena, za co serdecznie mu podziękowała.

Jongmen, czyli Krystian Brzeziński to polski raper, członek kolektywu DIIL Gang. Wydał już 7 albumów, w tym "Shotgun" z 2019 roku. Jongmen interesuje się też sportem. W 2019 roku podpisał kontrakt z polską federacją freak fight Fame MMA i wygrał swoją pierwszą walkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.